Повідомлення RASFF стосовно виявлення Bacillus cereus в соусах з Нідерландів

Хмільницьке районне управління Головного управління Держпроспоживслужби у Вінницькій області повідомляє, що через систему швидкого оповіщення для харчових продуктів та кормів (Rapid Alert System for Food and Feed – RASFF) надійшло повідомлення від 25 вересня 2023 року № 2023.6455-fup 12 стосовно виявлення Bacillus cereus в соусах з Нідерландів (виробник: Lekkerkerker Food, Netherlands) до України.

09:27 03.10.2023

ОГОЛОШУЄТЬСЯ прийом документів до складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Махнівській сільській раді

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України 04.08.2023 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб» сільська рада формує склад Ради з питань внутрішньо переміщених осіб.

12:16 02.10.2023

Хмільницьке районне управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області повідомляє:

Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 07 липня 2023 року № 690 «Деякі питання забезпечення функціонування та ведення Державного електронного реєстру  об'єктів підвищеної небезпеки» (далі – Постанова № 690), якою затверджено Порядок функціонування та ведення Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки та установлено, що його функціонування починається не пізніше ніж через три місяці з дня набрання чинності цією постановою, тобто з 07.10.2023 року ідентифікація об’єктів підвищеної небезпеки буде проводитися виключно через Державний електронний реєстр об’єктів підвищеної небезпеки http://e.dsns.gov.ua

09:48 02.10.2023

Надання часткового відшкодування витрат за закуплені установки індивідуального доїння

Виплата часткового відшкодування витрат за закуплені установки індивідуального доїння або (та) холодильну установку для зберігання і охолодження молока (далі − часткове відшкодування витрат на установку) здійснюється у межах фактичних витрат за закуплену фізичною особою для власного користування нову установку індивідуального доїння або (та) холодильну установку (ларі) вітчизняного виробництва, за умови утримання у власному домогосподарстві 3 (три) і більше голів корів молочного напряму продуктивності, ідентифікованих та зареєстрованих в установленому порядку, в розмірі 50% вартості.

16:03 28.09.2023

ВНОСИМО ЗМІНИ ДО СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ Махнівської сільської територіальної громади до 2027 року

Враховуючи ряд змін, які відбулись в законодавстві стосовно сталого економічного розвитку територій, виникла нагальна потреба внесення змін до Стратегії розвитку Махнівської сільської територіальної  громади (ЗУ «Про засади державної регіональної політики», ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо засад державної регіональної політики та політики відновлення регіонів і територій», Методичні рекомендації щодо порядку розроблення, затвердження, реалізації, проведення моніторингу  та оцінювання реалізації стратегій розвитку територіальних громад, затверджені наказом Мінрегіону від 12грудня 2022року №265).

14:00 22.09.2023