Оголошено щорічну акцію з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів громади

В Махнівській територіальній громаді з 15 березня по 01 травня 2024 р. оголошено щорічну акцію з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів громади.

10:58 01.04.2024

КУЛЬТУРНО-ПІЗНАВАЛЬНИЙ ТА ПАЛОМНИЦЬКИЙ МАРШРУТ «CAMINO PODOLICO»

У квітні 2024 року відбудеться перезапуск функціонування культурно-пізнавального та паломницького маршруту «Camino Podolico», який на сьогодні сполучає Вінницю з Кам’янець-Подільським через Бар та створений за моделлю Шляхів святого Якова, що проходять через усю Європу та ведуть до міста Сантьяго-де-Компостелла в Іспанії. Проходження зазначеного шляху може бути дієвою формою психологічного та фізичного відновлення військовослужбовців, ветеранів і їх сімей.

10:37 20.03.2024

Мобільний застосунок для жінок, що постраждали від домашнього або гендерно зумовленого насильства, чи перебувають у групі ризику

У критичних ситуаціях домашнього насильства викликати поліцію не завжди безпечно, але й без допомоги залишатися не можна. Вихід є: новий додаток, створений у співпраці Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України та UNFPA.

10:18 14.03.2024

До уваги населення! Як потрапити до штурмової бригади "Лють"?

На виконання доручення Президента України, 13 січня 2023 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 30 про утворення як юридичної особи публічного права міжрегіональний територіальний орган Національної поліції – Департамент поліції особливого призначення «Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють».

11:20 07.03.2024

Увага! Щорічні декларації за 2023 рік необхідно подати до 31 березня 2024 року

10 жовтня 2023 року Президент України підписав Закон України №3384-IX «Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану», який набрав чинності 12.10.2023.

12:07 06.03.2024