Правила поведінки здобувача освіт и в ЗДО

Правила поведінки дітей в ЗДО базуються на законах України, наказах Міністерства освіти та науки України, рішеннях органів місцевого самоврядування, Статуті закладу.

1. Щоденний ранковий прийом дитини в групу здійснює вихователь, який опитує батьків дитини про стан здоров'я та вимірює температуру (на період карантину).

2. Не приводити до ЗДО дітей з підвищеною температурою, кашлем, та іншими симптомами захворювання. Хворі діти в дошкільну установу не приймаються.

3. Якщо дитина захворіла упродовж дня, вона ізолюється від здорових дітей в ізоляторі і залишається там до приходу батьків чи госпіталізації.

4. У разі відсутності дитини більше 3-ох днів (по хворобі) батьки повинні надати медичну довідку.

5. Після перенесеного захворювання діти в садок приймаються тільки за наявності довідки лікаря-педіатра з діагнозом перенесеної хвороби, довготривалості та проведеного лікування, відомостей про відсутність контакту з інфекційними хворими.

6. Ранковий туалет дітей повинен проводитися вдома, батьки повинні приводити дитину чистою, охайно та по сезону одягненою.

7. Одяг у дитячих шафах зберігають окремо: пакет для чистої білизни, пакет для брудної білизни, а також групове взуття та вуличне, верхній одяг, головні убори.

8. Не дозволяється приносити в дитячий колектив та зберігати в шафах солодощі, фрукти, іграшки та інші предмети.

9. Заборонено одягати на дітей прикраси, ланцюжки, так як все це може загрожувати життю і здоров'ю дітей, бути втраченим.

10. Приводити дитину в дитячий садок не пізніше 8.30 год. ранку.

11. Забирати дитину не пізніше 18.00 год.

12. Якщо дитина захворіла або відсутня через інші причини, батьки повинні негайно повідомити про це персонал дошкільного закладу.