Чат-бот “Знайди рідних”

Для пошуку зниклих рідних під час війни в Україні створено , який дозволяє знайти тих, із ким втрачений зв’язок, не зважаючи на країну їхнього теперішнього перебування.

11:37 04.04.2022

Суспільно корисні роботи в умовах воєнного стану

Під час дії воєнного стану відповідно до пункту 2 частини першої статті 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» від 12 травня 2015 року № 389-VIII військове командування разом із військовими адміністраціями (у разі їх утворення) можуть самостійно або із залученням органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування запроваджувати трудову повинність для працездатних осіб та залучати їх до суспільно корисних робіт. Таке рішення доводиться до відома населення через засоби масової інформації.

13:21 01.04.2022

Підтримка сільськогосподарських товаровиробників для забезпечення посівної кампанії

Для підтримки сільськогосподарських товаровиробників та з метою забезпечення посівної кампанії, підтримки та активізації підприємницької діяльності у період воєнного стану, за ініціативою Президента України, Уряд вніс низку змін до Державної програми «Доступні кредити 5-7-9 %».

10:59 31.03.2022

КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Махнівської сільської ради Вінницької області приєднується до Всесвітньої акції "lost of socks", на підримку людей з синдромом Дауна.

12:32 21.03.2022

Повідомлення про капітуляцію — ФЕЙК!

Не забуваємо, що окупанти ведуть війну і на цифровому полі. Їхня мета — підірвати довіру українців до держави та зробити так, щоб українці вірили ворогу. Останні кілька днів українців попереджали, що можуть з'явитися фейки про капітуляцію України або конкретної області. Перші такі повідомлення були опубліковані на вже зламаних сайтах держорганів Вінничини, Херсонщини та Стрия. Також подібні тексти з'являються і в різних ЗМІ та соцмережах. ЦЕ ОЧЕВИДНИЙ ФЕЙК, оскільки ніхто з українців не збирається здаватися в цій війні. Просимо вас НЕ реагувати та НЕ розповсюджувати недостовірну інформацію серед знайомих, у чатах та соціальних мережах. Стежте за офіційними каналами. Боремося з фейками. Зброю ніхто не складатиме. Міста ніхто не здаватиме. Правда за нами, як і перемога

10:29 04.03.2022