Проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів на території Махнівської сільської ради

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до Закону України «Про відходи», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 р. № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 р. № 1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та на виконання рішення №16-03-07 від 17.06.2020 року 3 сесії 7 скликання Махнівської сільської ради «Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів на території  Махнівської сільської ради» Махнівська сільська рада оголошує конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів (ТПВ) на території Махнівської сільської ради.

Інформацію щодо конкретної конкурсною документації, тарифів та вимог на визначення виконавця послуг на вивезення ТПВ на території Махнівської сільської ради можна ознайомитись на сайті Махнівської сільської ради та в конкурсній комісії на визначення виконавця послуг на вивезення ТПВ на території Махнівської сільської ради за адресою:  вул. Нікольського, 15 с. Махнівка або за тел. (04342) 3-20-68 .

Документи для участі в конкурсі подаються особисто до конкурсній комісії на визначення виконавця послуг на вивезення ТПВ на території Махнівської сільської ради за вище вказаною адресою  протягом 30 календарних днів з дня оголошення в газеті "Вісник Козятинщини".

Оголошення опубліковано в газеті "Вісник Козятинщини" № 14(9478) від 08.04.2021 року

Положення про порядок проведення конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Махнівської сільської ради

«Вінницягаз» проводить інвентаризацію показань лічильників для приведення у відповідність

Із закінченням опалювального сезону АТ «Вінницягаз» проводить інвентаризацію показань газових лічильників споживачів. Щоб привести дані у відповідність до реального споживання, контролери проводять фотофіксацію показань лічильників за допомогою мобільного додатку. Перевірка показань лічильників проводиться з врахуванням епідситуації та вимог карантину.

Холодна та затяжна зима призвела до різкого зростання споживання газу, а ринкові умови до різкого стрибка цін.  Це змусило багато домогосподарств шукати можливості зниження фінансового навантаження на сімейні бюджети. Зокрема, поширеними були випадки, коли споживачі передавали показання лічильників газу в рази нижчі від фактичного споживання. Відтак, після закінчення опалювального сезону виникла гостра потреба зняття контрольних показань лічильників для приведення їх у відповідність з реальним споживанням.

АТ «Вінницягаз» прийняло рішення про проведення повної інвентаризації показань лічильників газу. Оскільки ситуація з поширенням COVID-19 в області залишається складною, то перевірка показань лічильників буде проводитись з врахуванням епідситуації та вимог карантину. Процес інвентаризації буде здійснюватись працівниками компанії і не потребує жодної участі з боку клієнтів.

Для того, щоб привести у відповідність суми, нараховані до сплати, до реального споживання, контролери будуть проводити фотофіксацію показань лічильників за допомогою мобільного додатку. Це триватиме кілька секунд, тому просимо споживачів надавати представникам АТ «Вінницягаз» доступ до приладів обліку.

АТ «Вінницягаз» надає послуги розподілу природного газу 460 тисячам споживачів. В штаті компанії зараз налічується лише 180 контролерів на всю область, які зможуть обходити близько 7 тисяч домогосподарств на день. Тому процес інвентаризації потребуватиме певного часу. Просимо споживачів з розумінням поставитися до ситуації.

Шановні мешканці громади!

З  22 березня  по 01 травня 2021 року на території Махнівської територіальної громади проходитиме Двомісячник чистоти та благоустрою.

Просимо прибрати прибудинкові території, розчистити вулиці від зайвих зелених насаджень та сміття, озеленити власні території, упорядкувати місця поховань своїх рідних на місцевих кладовищах.

Пам’ятаймо! Чистота та комфорт наших сіл в першу чергу залежить від кожного із нас! Тож долучайтеся до наших ініціатив. Не будьте байдужими!

Виконавчий комітет Махнівської сільської ради

Екзаменаційна відомість проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад - начальника відділу, провідного спеціаліста та спеціаліста І категорії відділу організаційно правової роботи та державної реєстрації Махнівської сільської ради

12:18:12 26.01.2021

Екзаменаційна відомість проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад - директору КЗ "Центр дозвілля" Махнівської сільської ради