Про відновленняконкурсу

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", на виконання пункту 3 Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого Постановою Кабунету Міністрів України від 15 лютого 2002 №169 (зі змінами), Постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби" від 16 березня 2020 №230, у зв'язку з поетапним послабленням карантинних заходів в Україні, враховуючи розпорядження Махнівського сільського голови від 11 серпня 2020 року №107 "Про відновлення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника фінансового відділу Махнівської сільської ради", відновлено проведення конкурсу на заміщення вакантної посади:

- Начальника фінансового відділу Махнівської сільської ради (конкурсний відбір відбудеться 26 серпня 2020 року о15 год. 00 хв.).

Конкурсна комісія для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування апарату Махнівської сільської ради

Розпорядження сільського голови "Про відновлення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника фінансового відділу Махнівської сільської ради"