ОГОЛОШЕННЯ!!!

Шановні мешканці Махнівської громади, чиї рідні були мобілізовані до лав ЗСУ в період з 24 лютого 2022 року, а також учасники АТО з 2014 року, прохання до 01 вересня 2023 р. звернутись до Відділу соціального захисту населення Махнівської с/р за адресою:  с. Махнівка, вул. Київська,79 (приміщення КП «Джерело») :

15:39 10.08.2023

«Як створювати та розвивати бізнес в Україні?»

Навчальний центр підприємництва та інновацій в Україні  Startup Ukraine спільно з Міжнародною організацією з міграції за фінансування Уряду Німеччини за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW розпочинає безкоштовну навчальну програму для підтримки підприємців мікро- та малого бізнесу, а також для тих хто тільки думає про відкриття власної справи на тему: «Як створювати та розвивати бізнес в Україні?».

15:24 09.08.2023

Можливості для ветеранів та ветеранок, чинних військових та членів їх родин

Kyiv School of Economics пропонує гранти на безплатне навчання для захисників і захисниць. Напрямки навчання: бізнес-економіка, кібербезпека, психологія, право та ряд інших бакалаврських програм. Крім цього — магістер з економіки, публічного врядування, урбаністики й соціальної психології.

10:54 08.08.2023

Допомога від міжнародної організації Medair

З метою оформлення грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам, які проживають на території Махнівської громади, 24 липня у с. Махнівка працювала команда міжнародної громадської організації «Medair».

10:40 25.07.2023

До уваги клієнтів АТ «Вінницягаз»!

З 18 липня 2023 р. АТ «Вінницягаз» функціонує у складі Групи Нафтогаз. АТ «Вінницягаз" перейшло під державне управління Групи Нафтогаз відповідно до рішення Уряду задля стабілізації ситуації в енергетичній сфері. Підстава - Розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 травня 2022р. № 429-р "Деякі питання управління активами, на які накладено арешт у кримінальному провадженні, у виняткових випадках".

14:09 20.07.2023