Ветерани та їхні родини з Вінниччини можуть отримати гранти до 100 тис. грн

Громадська організація «Соціальний центр Вінниччини» спільно з Українським ветеранським фондом Мінветеранів за підтримки Благодійного фонду «МХП-Громаді» запускають грантовий конкурс бізнес-ідей «Підтримка мікропідприємництва ветеранів війни та їхніх родин: від ідеї до реалізації на Вінниччині».

16:48 16.01.2024

У ВІННИЦІ ВІДКРИЛИ ЦЕНТР ПСИХОЛОГІЧНОГО ЗДОРОВ'Я

Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування спільно з Харківським національним університетом внутрішніх справ відкрили ЦЕНТР ПСИХОЛОГІЧНОГО ЗДОРОВ’Я,  діяльність якого забезпечують наукові працівники, практичні психологи зі значним досвідом роботи.

16:58 11.01.2024

До уваги жителів Махнівської, Козятинської, Глуховецької, Самгородоцької ТГ та м. Козятин!!!

Відділення поліції №2 (м.Козятин) Хмільницького районного відділу поліції ГУНП у ВІнницькій області повідомляє, про те, що для забезпечення публічної безпеки та порядку, недопущення виникнення конфліктів,  виявлення фактів порушення комендантської години, напротязі новорічних  свят 2023-2024 року буде  збільшено кількість груп патрулювання території обслуговування за участю працівників відділення поліції та ТЦК та СП.

09:33 29.12.2023

Конкурс на визначення Виконавця послуг з управління побутовими відходам на території Махнівської сільської територіальної громади

Виконавчий комітет сільської ради з 29.12.2023 р. по 28.01.2024 р. оголошує конкурс з визначення виконавця послуг з управління побутовими відходами на території Махнівської сільської ради та повідомляє про готовність розглянути пропозиції суб’єктів господарювання, що мають намір взяти участь в конкурсі.

12:40 28.12.2023

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ МАХНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Усі ми щиро віримо, що Різдво Христове є свідченням перемоги добра над злом, що новонароджений Ісус захистить вистраждану українську землю від ворога.

10:11 25.12.2023

З грудня цього року пенсіонери з числа ВПО, які отримують пенсійні виплати через АТ «Ощадбанк», можуть пройти ідентифікацію за допомогою відеозвʼязку.

16:43 21.12.2023

Адміністраторами ЦНАПу проводиться уточнення та актуалізація даних про зареєстрованих осіб у кожному населеному пункті нашої громади

Для перевірки існуючих електронних даних, за адресою вашого місця реєстрації, мешканцям Махнівської громади необхідно звернутися до відділу «Центр надання адміністративних послуг» або до старост на відповідних територіях, з метою уточнення:

10:32 20.12.2023