Найбільш небезпечна ситуація – на північному заході від Києва; на Чернігівщині, Сумщині й біля Харкова наступ противника зупинено – Олексій Арестович

Найбільша небезпека зараз спостерігається на північному заході від Києва, в напрямку Димер – Іванків, де тривають бої біля населених пунктів Гостомель, Ворзель, Буча. Про це повідомив радник керівника Офісу Президента Олексій Арестович на брифінгу в Офісі Глави держави.

13:18 25.02.2022

Санкції та допомога у відповідь на повномасштабне вторгнення Росії

Міністр закордонних справ України  Дмитро Кулеба  повідомив, що попри перші реакції світу вчора у першій половині дня, які могли здаватися слабкими на тлі жаху брутального нападу РФ на Україну, вчора ввечері та протягом ночі світ нарешті почав діяти.

13:17 25.02.2022

Вистояли ніч, вистоїмо і день. А потім стільки, скільки необхідно! - військові частини 3028 та 3008 Національної гвардії України

Ворог продовжує атакувати. Російська пропаганда продовжує переконувати своє населення, що рятує українців. Через свої брехливі та пропагандиські ЗМІ ширить неправду про українських військових!

13:14 25.02.2022

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко: «Наша система працює стабільно, ми будемо намагатися врятувати життя кожного українця»

«Закладам охорони здоров’я знову доводиться перепрофільовуватися. Сьогодні ми запропонували тим, кого можна лікувати амбулаторно, залишити заклади охорони здоров’я, щоби бути готовими приймати українців, яким потрібно буде надавати медичну допомогу. Ми зробили це на усій території разом із уведенням воєнного стану», – зазначив Віктор Ляшко. Міністр зазначив, що працюють з фармацевтичними заводами, з дистриб’юторами ліків – усі готові, всі стоять на захисті нашої держави. Разом до Перемоги!

10:31 25.02.2022