Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Проект рішення "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Махнівської сільської ради" на 2022 рік

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту регуляторного акту "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Махнівської сільської ради»

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта Махнівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів

на території Махнівської сільської ради»

Відповідно до статті 9 Закону УкраїниПро засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльностіз метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх обєднань повідомляємо про оприлюднення проекту рішення сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Махнівської сільської ради» та аналізу його регуляторного впливу.

Розробником зазначеного проекту регуляторного акту є виконком Махнівської сільської ради.

Метою прийняття цього регуляторного акту є встановлення доцільних та обґрунтованих розмірів ставок місцевих податків і зборів, з урахуванням рівня платоспроможності громадян і суб’єктів господарювання, відповідно до потреб об’єднаної територіальної громади, забезпечення своєчасного та повного їх надходження до бюджету громади.

Проект рішення сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Махнівської сільської ради» та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднено 21 травня 2021 року шляхом розміщення на офіційному сайті Махнівської сільської ради  (https://mahnivska-gromada.gov.ua/)  у розділі Регуляторна діяльність.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту рішення сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Махнівської сільської ради» та аналізу його регуляторного впливу становить один місяць з дня їх оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до проекту зазначеного рішення та аналізу його регуляторного впливу будуть прийматись сільською радою за адресою: 22133, вул. Нікольського15, с. Махнівка, Хмільницький район, Вінницька область та/або на електронну адресу: komsomol.sr@ukr.net