Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта Махнівської сради  «Про встановлення місцевих податків і зборівна території Махнівської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік»

Відповідно до статті 9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту рішення сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Махнівської  об’єднаної територіальної громади на 2021 рік» та аналізу його регуляторного впливу.

Розробником зазначеного проекту регуляторного акту є Махнівська сільська рада.

Метою прийняття цього регуляторного акту є встановлення доцільних та обґрунтованих розмірів ставок місцевих податків і зборів, з урахуванням рівня платоспроможності громадян і суб’єктів господарювання, відповідно до потреб об’єднаної територіальної громади, забезпечення своєчасного та повного їх надходження до бюджету громади.

Проект рішення сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Махнівської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік» та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднено 27 травня 2020 року шляхом розміщення на офіційному сайті Махнівської об’єднаної територіальної громади:  https://mahnivska-gromada.gov.ua/ / у розділі Регуляторна діяльність/Проекти рішень регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту рішення сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Махнівської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік» та аналізу його регуляторного впливу становить один місяць з дня їх оприлюднення.(до 15.06.2020 року).

Пропозиції та зауваження до проекту зазначеного рішення та аналізу його регуляторного впливу будуть прийматись сільською радою за адресою: 22133, вул. Нікольського,15, с.Махнівка, Козятинський район, Вінницька область та/або на електронну адресу: komsomol.sr@ukr.net

Проект рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Махнівської сільської ради на 2021 рік »

Аналіз регуляторного впливу проєкту регуляторного акту "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Махнівської сільської ради(ОТГ) на 2021 рік"