Проекти рішень 8 скликання

Про бюджет Махнівської сільської територіальної громади на 2021  рік

ПОЯСНЮЮЧА ЗАПИСКА до проекту рішення «Про бюджет Махнівської сільської територіальної громади на 2021рік»

Додаток до проєкту рішення 02 сесії 8 скликання Махнівської сільської ради від 23.12.2020 року №   -02-08

Про внесення змін до Програми «Спорт для всіх  на 2021-2022 роки»

Про внесення змін до Програми  «Організація харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Махнівської сільської ради на 2021 - 2022 роки»

Про внесення змін до Програми «Організація харчування дітей у дошкільних навчальних закладах Махнівської сільської ради на 2021- 2022 роки

Про внесення змін до 1 сесії 8 скликання Махнівської сільської ради від 30.11.2020 р. №07-01-08  «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності иа затвердження персонального складу»

Про внесення змін до 1 сесії 8 скликання Махнівської сільської ради від 30.11.2020 р. №08-01-08  «Про постійні комісії Махнівської сільської ради»

Про затвердження фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Махнівської сільської ради на 2021 рік

Про надання згоди на прийняття в КОМУНАЛЬНу ВЛАСНіСТь Махнівської територіальної громади у господарське відання КП «Джерело» водогону, насосної станції, водонапірної башні та проектної документації

Про передачу коштів між місцевими бюджетами у вигляді трансфертів

Про проведення будівництво центру надання адміністративних послуг

Про проведення капітального ремонту дорожнього покриття по вулиці Нова, вулиці 1 Травня  в селі  Махнівка Козятинського району Вінницької області та по вулиці Київська в селі Безіменне Козятинського району Вінницької області

Про затвердження розпоряджень сільського голови, виданих ним у міжсесійний період

Про затвердження   Програми «Поліпшення техногенної та пожежної безпеки обєктів усіх форм власності, розвитку інфракструктури оперативно-рятувальної служби Махнівської сільської територіальної громади на 2021-2025 роки»

Про затвердження   Програми «Надання безоплатної  правової  допомоги населенню Махнівської сільської територіальної громади на 2021-2023 роки»

Про прийняття в оперативне управління відділу соцзахисту населення, охорони здоровя та охорони праці основних засобів