Проекти рішень 8 скликання

"Про встановлення місцевих податків і зборів на території Махнівської сільської ради" на 2022 рік

Про бюджет Махнівської сільської територіальної громади на 2021  рік

ПОЯСНЮЮЧА ЗАПИСКА до проекту рішення «Про бюджет Махнівської сільської територіальної громади на 2021рік»

Додаток до проєкту рішення 02 сесії 8 скликання Махнівської сільської ради від 23.12.2020 року №   -02-08

Про внесення змін до Програми «Спорт для всіх  на 2021-2022 роки»

Про внесення змін до Програми  «Організація харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Махнівської сільської ради на 2021 - 2022 роки»

Про внесення змін до Програми «Організація харчування дітей у дошкільних навчальних закладах Махнівської сільської ради на 2021- 2022 роки

Про внесення змін до 1 сесії 8 скликання Махнівської сільської ради від 30.11.2020 р. №07-01-08  «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності иа затвердження персонального складу»

Про внесення змін до 1 сесії 8 скликання Махнівської сільської ради від 30.11.2020 р. №08-01-08  «Про постійні комісії Махнівської сільської ради»

Про затвердження фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Махнівської сільської ради на 2021 рік

Про надання згоди на прийняття в КОМУНАЛЬНу ВЛАСНіСТь Махнівської територіальної громади у господарське відання КП «Джерело» водогону, насосної станції, водонапірної башні та проектної документації

Про передачу коштів між місцевими бюджетами у вигляді трансфертів

Про проведення будівництво центру надання адміністративних послуг

Про проведення капітального ремонту дорожнього покриття по вулиці Нова, вулиці 1 Травня  в селі  Махнівка Козятинського району Вінницької області та по вулиці Київська в селі Безіменне Козятинського району Вінницької області

Про затвердження розпоряджень сільського голови, виданих ним у міжсесійний період

Про затвердження   Програми «Поліпшення техногенної та пожежної безпеки обєктів усіх форм власності, розвитку інфракструктури оперативно-рятувальної служби Махнівської сільської територіальної громади на 2021-2025 роки»

Про затвердження   Програми «Надання безоплатної  правової  допомоги населенню Махнівської сільської територіальної громади на 2021-2023 роки»

Про прийняття в оперативне управління відділу соцзахисту населення, охорони здоровя та охорони праці основних засобів