Територія обслуговування та правила прийому до Махнівського ЗДО "Ромашка"

Територія обслуговування закріплена за закладом освіти його засновником. Територією обслуговування Махнівського закладу дошкільної освіти "Ромашка", що закріплена за ним Махнівською сільською радою (Засновником) являються наступні села:

• Махнівка

• Садове

• Медведівка

• Марківці

• Мшанець

Правила прийому дітей до Махнівського ЗДО "Ромашка"

Прийом дітей дошкільний заклад здійснюється відповідно до ст. 9, 14 Закону України «Про дошкільну освіту», п. п. 6,7,8,9,10 «Положення про дошкільний навчальний заклад» та основних положень Статуту кожного закладу.

Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснює керівник на підставі:

• Заяви батьків або особи, яка їх замінює;

• Медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад;

• Довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення дитини;

• Свідоцтва про народження дитини.

Під час прийому дитини до дошкільного навчального закладу, керівник зобов’язаний ознайомити батьків або осіб, що їх замінюють, із статутом дошкільного закладу, іншими документами, що регламентують його діяльність. (п. 7 «Положення про дошкільний навчальний заклад»).

Питання про відвідування дошкільного навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішується лікарсько-консультативною комісією, згідно наказу Міністерства охорони здоров’я України № 434 від 29.11.2002р. та затверджено цим наказом примірного «Положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу».