Матеріально-технічна база

Матеріально-технічна база закладу включає будівлі, споруди, земельну ділянку, комунікації, івентар, обладнання та інше. Майно Махнівського ЗДО "Ромашка" належить йому на правах визначених Законом України "Про дошкільну освіту" та іншмими нормативно-правовими актами. Вимоги до матеріально-технічної бази закладу визначаються відповідними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами і правилами.

Матеріально-технічна база - необхідна умова функціонування закладу і реалізації цільової програми розвитку. Подальше вдосконалення матеріально-технічного забезпечення дитячого садка сучасним навчальним і спортивним обладнанням, інформаційно-технічними засобами дає можливість організувати на високому рівні освітню діяльність, проводити культурні, спортивно-оздоровчі заходи і т.д.

Важливим аспектом функціонування закладу дошкільної освіти є стан приміщення, території, групових кімнат. Територія закладу і розташовані на ній приміщення відповідають санітарним нормам, Державним будівельним нормам України (ДБН В.2.2-4-97) та утримуються в належному стані. Заклад побудований у 1962 році, розташований у двох корпусах з проектною потужністю на 68 дітей.

Загальна площа будівель складає 552,52 м2. Територія закладу озеленена, кожна група має окремий майданчик, на якому встановлено новий тіньовий навіс та ігрове обладнання.

У ЗДО на сьогодні функціонують: 4 групових приміщеня, кабінет завідувача, музична зала, кабінет медичної сестри, комора харчова, комора кастелянки, харчоблок. У закладі дошкільної освіти створені належні умови для навчання та виховання дітей: кожна вікова група має окреме приміщення, в якому обладнано ігрову, спальну, гігієнічну кімнату та роздягальню.

Кількість приміщень:

1. Навчальні: 4 групових приміщеня, з них 2 групи мають окремі входи в І корпусі, 2 групи в ІІ корпусі; 1 музична зала.

2. Підсобні: 1 харчоблок; 1 комора для зберігання продуктів; 1 комора для господарчого інвентаря; санвузли – 3 окремих приміщення (2 в І корпусі при групах та 1 в ІІ корпусі).

3. Адміністративні приміщення: кабінет завідувача – 1 приміщення; кабінет медичної сестри – 1 приміщення.

Всі приміщення закладу мають естетичний вигляд. Інтер`єри прикрашені яскравими та барвистими стендами з дитячими ілюстраціями. Функціонує музична зала для свят, розваг, музичних занять.

У закладі дотримується принцип ізоляції груп одна від одної, групові приміщення для дітей розташовані в різних корпусах і мають окремі входи. В кожній групі оформлені національні куточки, куточки природи, книги, дитячої творчості, які надають приміщенням колоритності та барвистості.

Системи водопостачання, водовідведення та опалення централізовані, підведені до всіх приміщень закладу, в робочому стані.

Територія закладу огороджена, обладнано 4 групових майданчиків з тіньовими навісами за числом груп. Виділений господарчий майданчик, який обладнаний двома технічними будівлями (комора для зберігання господарчого інвентарю та газова котельня).

У закладі дошкільної освіти ведеться постійна та планомірна робота щодо матеріально – технічного забезпечення.

Всі стелі, стіни, двері, підлога у робочих приміщеннях знаходяться в задовільному стані. Каналізація, водопостачання, опалювальна система закладу дошкільної освіти перебувають у належному стані. Встановлені лічильники гарячої, холодної та теплової енергії проходять повірку в строк. Каналізація будівлі: централізована.

Тепломережа.

Вузол теплового введення знаходиться в окремому приміщенні (котельні). Трубопроводи змонтовані зі стальних електрозварних та металопластикових зпаяних труб. Теплова ізоляція магістральних трубопроводів, прокладених в технічному підпіллі знаходиться в задовільному стані. Проектом опалення будівлі передбачено обігрів приміщень чавунними та біметалевими радіаторами у поєднанні з водяною системою. Теплове обладнання та прилад обліку теплової енергії знаходяться в задовільному стані.

Водопостачання.

Водопостачання та водовідведення будівлі здійснюється централізовано ККП "Джерело" Трубопроводи виконані частково із сталі, частково – пластикові, нові, замінені під час капітальних ремонтів. Для здійснення обліку спожитої холодної води встановлено крильчастий лічильник. Обладнання та прилад обліку холодної води знаходяться в задовільному стані. У закладі установлені бойлери для нагріву води. Гаряча вода використовується на загально побутові потреби закладу.

Електропостачання

Постачальник електроенергії ТОВ "Енера Вінниця" Електроустаткування знаходиться в задовільному стані. Найбільшим енергоємним сектором споживання електроенергії є харчоблок, де знаходяться електричні плити, духова шафа, електросковорода та інше технологічне обладнання.

Оснащення приміщень закладу дошкільної освіти

- Харчоблок (технологічне обладнання/господарчі товари)- забезпечено всім 100% - Медичний кабінет (ліки/обладнання/господарчі товари) –практичне функціонування забезпечено - Господарчий інвентар- забезпечено на 100%, потребує оновлення раз на рік через постійну експлуатацію.

- Заклад дошкільної освіти (меблі, канцтовари, господарчі товари тощо)- забезпечено на 100%, але враховуючи високий рівень експлуатації та амортизації - канцтовари, меблі, миючі засоби, дезінфікуючі засоби потребують постійного поповнення - Посуд – забезпечено, але постійно потребує поповнення через високу експлуатацію.