ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня працівників освіти!       Кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує, разом з тим відповідає за самого себе, свою професійну підготовку, своє право носити таке високе й почесне звання.      В умовах суперечливого сьогодення все це здається непросто. Та радує те, що, незважаючи ні на що, свій обов’язок Ви виконуєте гідно, завжди були і залишаєтесь головним наставником у всебічному житті дитини.      Низький уклін Вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, за любов до обраної справи та самовідданість.      Бажаємо Вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних та мирних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради  рідного краю та незалежної України!

18:29 01.10.2022

До уваги членів сімей військовослужбовців, які зараз захищають Україну!

У зв'язку з наближенням Дня захисників і захисниць України та з метою ведення обліку військовослужбовців Махнівської територіальної громади сільська рада просить надати довідки про призов на військову службу до ЗСУ по загальній мобілізації.

10:13 28.09.2022

Перетинання державного кордону під час правового режиму воєнного стану

Південним регіональним управлінням Державної прикордонної служби України здійснюються системні заходи протидії порушенням законодавства України з прикордонних питань в умовах правового режиму воєнного стану.

11:38 22.09.2022

Державою передбачена дотація за утримання корів

Доводимо до вашого відома, що 16 серпня 2022 року Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову № 918 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції» (далі — Порядок). Порядком передбачена, зокрема, спеціальна бюджетна дотація на утримання корів.

10:28 09.09.2022