Гуманітарна допомога від міжнародної організації «World Central Kitchen»

Спеціалісти Махнівської сільської ради організували доставку гуманітарного вантажу, для внутрішньо переміщених осіб, у вигляді продуктових наборів (655 шт.), серед яких: крупа, макаронні вироби, м’ясні консерви, олія, овочі та фрукти.

16:56 20.06.2022

Увага! Припинення газопостачання.

У зв'язку з виконанням робіт по поточному ремонту газопроводу з 8.00 год. 27.06.2022 р. до 16.00 год. 18.07.2022 р. буде припинено газопостачання в наступних населених пунктах: с. Махнівка, с. Мшанець, с. Марківці, с-ще Садове, с. Безіменне, с. Молотківці, с. Молодіжне, с. Чернички, с. Хліборобне.

15:58 20.06.2022

В Україні запрацював сервіс для надання та отримання допомоги

В Україні створили портал "Поряд", за допомогою якого будь-хто може просити про допомогу та надавати її без посередників. Важливою перевагою порталу є те, що там усе в одному місці, а інтерфейс простий та зрозумілий для кожного.

09:37 20.06.2022

Попередження випадків травмування!

Для попередження випадків травмування та організацій належних умов праці при проведенні польових робіт, керуючись Законом України «Про охорону праці», Управління Держпраці у Вінницькій області наголошує на необхідності створення безпечних та безаварійних умов праці у суб’єктів господарювання сільського господарства та мінімізації ризиків виникнення нещасних випадків на виробництві з дотриманням вимог безпеки при проведенні польових робіт, а саме в умовах воєнних (бойових) дій на території Вінницької області, тому роботодавцям та керівникам підприємств потрібно вжити наступні заходи:

09:38 02.06.2022

Більше 8 тис. громадян знайшли роботу за сприяння Вінницької обласної служби зайнятості

«Вінницька обласна служба зайнятості продовжує свою діяльність в умовах суттєвого скорочення попиту роботодавців на працівників через зниження економічної активності ряду сфер економіки під час воєнного стану. Завдяки співпраці з роботодавцями протягом січня-травня 2022 року до продуктивної зайнятості вдалося повернути 8,2 тис. осіб. До робіт тимчасового характеру залучили 655 осіб. Загалом, послугами обласної служби зайнятості скористались 36,1 тис. громадян, які шукали роботу», - розповідає директорка Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська.

09:17 02.06.2022