Подання звіту про використання води в електронній формі

Басейнове управління водних ресурсів річки Південний Буг інформує, що згідно наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України від 18.12.2020 р. №375 «Про затвердження Змін до Порядку ведення державного обліку водокористування та Порядку функціонування модуля «Подання звіту про використання води в електронній формі» Порталу електронних послуг Державного агентства водних ресурсів України з 01.01.2022 року вступають в силу зміни в частині форми подачі звіту про використання води за формою №2ТП-водгосп (річна).

11:32 12.12.2022

«Тепло від дому до окопу»: громади Вінниччини передають військовим на передову 141 окопну пічку

У рамках проєкту «Тепло від дому до окопу» Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб спільно з територіальними громадами Вінниччини організували виготовлення та збір 141 окопної пічки та шанцевих інструментів, необхідних для обладнання бліндажів. Благодійну допомогу незабаром передадуть захисникам на передову.

14:44 02.12.2022

1000 пакунків для догляду за дитиною отримають громади Вінниччини від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу

У рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу сформовано комплекти засобів гігієни та косметики для мам і немовлят. Пакунки для догляду за дитиною передадуть у громади Вінницької області.

12:35 29.11.2022

Інститут політико-правових та релігійних досліджень з нагоди відзначення Дня Соборності України проводить Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді»

Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді» з нагоди відзначення Дня Соборності України (далі – Конкурс) проводиться Інститутом політико-правових та релігійних досліджень за підтримки:

10:34 28.11.2022

Пам'ятаємо Голодомор! Зупинимо геноцид!

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У 2022-му День пам’яті жертв голодоморів припадає на 26 листопада.

12:48 25.11.2022