Державою передбачена дотація за утримання корів

Доводимо до вашого відома, що 16 серпня 2022 року Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову № 918 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції» (далі — Порядок). Порядком передбачена, зокрема, спеціальна бюджетна дотація на утримання корів.

10:28 09.09.2022

Мінагрополітики: через ДАР (Державний аграрний реєстр) аграрії можуть податись на дві програми держпідтримки  https://www.dar.gov.ua

Мінагрополітики: через ДАР (Державний аграрний реєстр) аграрії можуть податись на дві програми держпідтримки https://www.dar.gov.ua

Із 1 вересня аграрії зможуть податися в Державному аграрному реєстрі на дві програми з держпідтримки: виплату на гектар землі та на дотацію за утримання корів.

08:43 31.08.2022

29 серпня – День пам’яті загиблих захисників України

Щороку 29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за батьківщину, як нагадування про одну із найкривавіших подій війни на сході України – Іловайську трагедію.

15:17 29.08.2022

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий вручив Почесні відзнаки «За заслуги перед Вінниччиною»

26 серпня відбулася чергова 28 сесія обласної Ради. На початку сесійного засідання голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та перша заступниця начальника обласної військової адміністрації Наталя Заболотна вручили Почесні відзнаки «За заслуги перед Вінниччиною».

11:42 29.08.2022

Вітаю вас із величними національними святами - – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Символічно, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня.

08:44 23.08.2022