ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

У четвер, 28 липня, Україна вперше відзначає День державності, який було започатковано минулого року. Відповідний указ президент Володимир Зеленський підписав під час урочистого засідання Верховної Ради, присвяченого Дню незалежності України.

09:38 28.07.2022

Навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД Вінницької області застерігає: Не залишайте дітей без нагляду – може трапитися лихо!

У наш нелегкий час, коли задля забезпечення родини всім необхідним працюють обоє батьків, гостро постає проблема – кому доглянути малечу. Нерідко дорослі залишають дітей вдома самих, не задумуючись над наслідками своїх дій. Адже дитина, поринаючи у власні ігри, може травмуватися чи призвести до руйнівної пожежі.

11:21 22.07.2022

Як вчасно розпізнати та протидіяти торгівлі людьми?

В умовах активних бойових дій в Україні багато людей вимушено залишають домівки в пошуках мирного життя і виїжджають в більш безпечні регіони та за кордон. В результаті втрачають роботу і вимушені шукати нову.

16:10 12.07.2022

До уваги жителів Махнівської територіальної громади

Інформуємо, що у суботу, 09 липня 2022 року за ініціативи голови Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова, за участі першого заступника голови ВОВА Заболотної Наталі, начальника, заступників і фахівців Хмільницької районної військової адміністрації відбудуться виїзні зустрічі із сім’ями військовослужбовців захисників і захисниць.

16:12 07.07.2022