У Махнівській громаді вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні
Дата: 20.02.2026 09:24
Кількість переглядів: 161
20 лютого у Махнівській громаді відбулися заходи з нагоди Дня вшанування Героїв Небесної Сотні. Представники сільської ради, працівники установ та жителі громади зібралися, щоб віддати шану тим, хто віддав своє життя за свободу, гідність і європейське майбутнє України.
Присутні поклали квіти на Алеї Слави та вшанували загиблих хвилиною мовчання.
Махнівська громада пам’ятає своїх Героїв. Їхній подвиг надихає нас бути гідними громадянами, берегти єдність та продовжувати працювати задля розвитку та зміцнення України.





