137 роботодавців Вінниччини отримали компенсацію за працевлаштування переселенців

Держава стимулює роботодавців працевлаштовувати внутрішньо переміщених осіб. Відповідна постанова Кабміну https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/331-2022 гарантує роботодавцям державну фінансову допомогу у розмірі 6500 гривень упродовж двох місяців з дати працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Для фінансування за цією програмою Уряд виділив 200 млн грн.

16:59 26.05.2022

Майстер–клас «Моя Вишиванка»

Інклюзивно-ресурсний центр Махнівської сільської ради разом з Служба у справах дітей Махнівської сільської ради та відділу соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провели майстер–клас «Моя Вишиванка». Метою проведення якої була психологічна підтримка внутрішньо переміщеним особам з дітьми, а також ознайомлення дітей з вишиванням як одним із видів українського декоративно-прикладного мистецтва; дати уявлення про види орнаментів та їхнє символічне значення; формувати шанобливе ставлення до традицій українського народу, зокрема до національного вбрання; сприяти розвитку інтересу до завдань художньо-естетичного характеру; розвивати в учнів дрібну моторику рук, діалогічне та образне мислення, відчуття форми та кольору, ритму.

13:58 18.05.2022

Інформує Служба у справах дітей Махнівської сільської ради!

З метою забезпечення надання психологічної підтримки та допомоги особам, які постраждали від військових дій, Вінницький обласний центр соціальних служб забезпечує роботу цілодобової телефонної лінії.

12:17 06.05.2022

Вячеслав Соколовий провів розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

5 травня відбулося розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради. Участь у ньому взяли голова обласної Ради Вячеслав Соколовий,  Вінницький міський голова Сергій Моргунов, голови районних рад, сільські, селищні, міські голови, голови постійних комісій,  директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Микола Копачевський.

15:32 05.05.2022

Отримали гуманітарну допомогу від Вінницької обласної військової адміністрації!

Сьогодні, 28 квітня, Начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов разом із своїм Першим заступником Наталею Заболотною привезли гуманітарну допомогу для пересенців, які розмістились в Махнівській територіальній громаді.

14:55 28.04.2022

Подяка за гуманітарну допомогу!

Махнівська сільська рада висловлює щиру подяку Вінниця - комфортне та безпечне місто, Благодійний Фонд  @vinncharity  за надану гуманітарну допомогу для вимушених переселенців, які перебувають на території нашої громади. Дякуємо за турботу, підтримку та Ваші щирі і чуйні серця.

14:33 21.04.2022