Виявлено перевищення допустимого рівня Кадмію у замороженому міксі морепродуктів

Хмільницьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує щодо повідомлення системи RASFF №2023.1192 від 18 лютого 2023 року стосовно виявлення перевищення допустимого рівня Кадмію у замороженому міксі морепродуктів, (виробник: Zejiang Zhoufu food Co. LTD, China), що експортувалися з Литовської республіки, (відправник: UAB «Plunges kooperatine prekyba», Lithuania) до України (одержувач: ТзОВ «ВІЧУНАЙ УКРАЇНА», вул. Соломянська, 3, офіс 6, м. Київ, 03110).

09:20 10.03.2023

Програма грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам, які проживають та зареєстровані в Махнівській сільській територіальній громаді від Чеської гуманітарної організації «Людина в біді»

Внутрішньо переміщені особи, внаслідок поточноговоєнного конфлікту (від 24 лютого 2022), які проживають в Махнівській сільській територіальній громаді можуть отримати грошову допомогу від Чеської гуманітарної організації «Людина в біді».

15:47 09.03.2023

Вінницька обласна Рада звернулася до міжнародної спільноти щодо надання військової і гуманітарної допомоги Україні

24 лютого на черговій 37 сесії обласної Ради 8 скликання депутати  вирішили спрямувати Звернення до Президента Сполучених Штатів Америки, Прем’єр-міністра Великої Британії, Президента Французької Республіки, Федерального канцлера Німеччини, Президента Республіки Польща, Президента Литовської Республіки, Президента Латвійської Республіки, Президента Естонської Республіки, Прем’єр-міністра Держави Ізраїль, Організації Об’єднаних Націй, країн-членів НАТО та Європейського Союзу, всієї міжнародної спільноти щодо надання військової і гуманітарної допомоги Україні.

09:11 28.02.2023

Розподіл газу на Вінниччині  без змін

Розподіл газу на Вінниччині без змін

Останнім часом в інформаційному просторі є багато різних публікацій та домислів довкола діяльності Операторів газорозподільних мереж.

08:58 21.02.2023

Ваучер на навчання: хто може отримати і за яких умов?

Ваучер – це документ, що видається одноразово та дає особі право безоплатно пройти навчання за затвердженим переліком професій та спеціальностей за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

14:33 17.02.2023