Африканська чума свиней! Стоп АЧС!

З метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації в Україні та недопущення занесення африканської чуми свиней на територію Вінницької області та Хмільницького району, Хмільницьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області рекомендує власникам, які утримують поголів’я свиней посилити заходи профілактики недопущення АЧС.

10:06 16.02.2023

«ГВАРДІЯ НАСТУПУ»: ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ, ЯК ДОЛУЧИТИСЯ ТА ЩО ВАРТО ЗНАТИ

В Україні триває запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього наступу та звільненні територій від ворога.

09:06 10.02.2023

Хлорування водогону по вул. Шкільна, 3А

До уваги жителів наступних вулиць: Шкільна, Шевченка, Терешкової, Миру, Нікольського, Квітнева, Київська, 1 Травня, Набережна, Кулака, Мазурівка, Соборна, пров. Молодіжний, пров. 1 Травня, пров. Набережний, пров. Лозовий.

16:35 09.02.2023

Повідомлення RASFF щодо занадто високого вмісту барвника E 124 в концентрованому напої, що експортувався з Франції

Хмільницьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області  відповідно листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від26.01.2023 р. №11.1.321/2720, Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області від 07.02.2023 р. №СЗ-4.2/101/23  "Щодо повідомлення RASFF №2023.0628" стосовно виявлення занадто високого вмісту барвника E 124 (Понсо 4 R) в концентрованому напої, що експортувався з Франції (виробник: GEORGES MONIN, France) до України (одержувач: ТзОВ «ПРОБАР», провулок Індустріальний, 23, м. Київ).

10:30 09.02.2023

Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку пропонує вашій увазі оновлений бізнес дайджест з актуальними грантовими можливостями та програмами підтримки

Департамент щомісячно готує тематичну підбірку для підприємців у сфері зовнішньоекономічної діяльності та календар найближчих бізнес-подій.

10:27 09.02.2023

Перший відділ (м. Козятин) Хмільницький територіальний центр комплектування та соціальної підтримки продовжує прийом патріотично-налаштованих та вмотивованих громадян – Захисників України для формування стрілецького батальйону ЗСУ.

16:28 07.02.2023

ДО УВАГИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ:

Згідно з п. 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України ставки єдиного податку для платників :

14:17 02.02.2023

Повідомлення RASFF щодо перевищення максимально допустимого рівня афлотоксинів в арахісі

Хмільницьке районне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області відповідно до листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 19.01.2023 р. № 2022.3810-fup 3  стосовно виявлення перевищення максимально допустимого рівня афлотоксинів (В1 та сумарної кількості В1, В2, G1, G2) в арахісі в шкаралупі, що експортувався з Єгипту (експортер: ASM FOR COSULTING AND EXPORT AGRICULTURAL PRODUCTS, Egypt) через Польщу (імпортер: ATLANTA POLAND S.A., Poland) до України (одержувач: ТзОВ «ЛАСОЩІ ЮКРЕЙН», вул. Височана, 13-Г, м. Городенка, Івано-Франківська обл., 78100).

14:37 01.02.2023