Компенсація роботодавцям за працевлаштування безробітних квотних категорій

Уряд стимулює роботодавців працевлаштовувати зареєстрованих безробітних квотних категорій. За таке працевлаштування можна отримати компенсацію єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

16:30 23.03.2023

Вячеслав Соколовий: Підтримувати ЗСУ, зміцнювати тил і розвивати економіку в кожній громаді - наші головні завдання

21 березня відбулося розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради. Засідання провів голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Участь у засіданні взяли начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, голови районних рад, сільські, селищні, міські голови, голови постійних комісій обласної Ради.

14:42 22.03.2023

Рекомендації - як запобігти спалахам грипу птиці

Грип птиці - інфекційне, висококонтагіозне захворювання птиці, яке викликається одним із штамів вірусу грипу А та характеризується явищами септицемії, ураженням органів дихання та травлення. Грип птиці відноситься до транскордонних захворювань, поширення яких неможливо зупинити тільки обмеживши переміщення товарів через кордон, оскільки основним фактором поширення є інфікована дика перелітна птиця.

12:02 22.03.2023

RASFF повідомляє про виявлення норовірусу в устрицях, що експортувалися з Франції

Хмільницьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує щодо повідомлення системи RASFF №2060 інформує про виявлення норовірусу в устрицях (Crassostrea gigas). Їх привезли з Франції (виробник: Les jardins ostréicoles de tatihou, France; пакувальник: Friulpesca SRL, Italy) до України (одержувач: ТзОВ “МЕТРО Кеш енд Кері Україна”, проспект Петра Григоренка, 43, м. Київ).

15:21 13.03.2023

Виявлено перевищення допустимого рівня Кадмію у замороженому міксі морепродуктів

Хмільницьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує щодо повідомлення системи RASFF №2023.1192 від 18 лютого 2023 року стосовно виявлення перевищення допустимого рівня Кадмію у замороженому міксі морепродуктів, (виробник: Zejiang Zhoufu food Co. LTD, China), що експортувалися з Литовської республіки, (відправник: UAB «Plunges kooperatine prekyba», Lithuania) до України (одержувач: ТзОВ «ВІЧУНАЙ УКРАЇНА», вул. Соломянська, 3, офіс 6, м. Київ, 03110).

09:20 10.03.2023

Програма грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам, які проживають та зареєстровані в Махнівській сільській територіальній громаді від Чеської гуманітарної організації «Людина в біді»

Внутрішньо переміщені особи, внаслідок поточноговоєнного конфлікту (від 24 лютого 2022), які проживають в Махнівській сільській територіальній громаді можуть отримати грошову допомогу від Чеської гуманітарної організації «Людина в біді».

15:47 09.03.2023