Щодо забезпечення дровами паливними соціально незахищених верств населення та тимчасово переміщених осіб

З метою ефективної організації закупівлі дров для вразливих верство населення,  Державне підприємство «Ліси України» повідомляє про можливість звернення протягом червня-липня до лісових господарств, розташованих на території Вінницької області, у разі потреби у закупівлі дров паливних.

15:22 31.05.2023

Депутати Вінницької обласної Ради скоротили для внутрішньо переміщених осіб перелік документів на отримання грошової допомоги

26 травня на 41 черговій сесії депутати Вінницької обласної Ради внесли зміни до Положення про Порядок використання коштів обласного бюджету для надання грошової допомоги громадянам.

15:29 29.05.2023

ПРИПИНЕННЯ ГАЗОПОСТАЧАННЯ!!!

Козятинська дільниця Хмільницького відділення АТ «Вінницягаз» повідомляє, що у зв’язку з виконанням робіт на ГРС «Махнівка», буде тимчасово припинено газопостачання в с. Махнівка, с. Марківці, с-ще Садове, с. Мшанець, с. Безіменне, с. Молотківці, с. Хліборобне, с. Чернички, с. Молодіжне з 8.00 год 22.05.2023 р. до 17.00 год. 26.05.2023 р..

09:04 19.05.2023

єВідновлення: Стартувала програма державної допомоги на відновлення пошкодженого житла

Від 10 травня всі громадяни, чиє житло отримало незначні пошкодження внаслідок збройної агресії рф і яке ще не було відремонтоване, зможуть скористатись послугою єВідновлення для отримання державної допомоги для відновлення свого житла. Йдеться, перш за все, про заміну вікон чи дверей, ремонт покрівлі тощо.

08:49 18.05.2023

39 флеш-відеороликів із мінної безпеки

До перегляду стали доступні відеоматеріали Мінреінтеграції з інформування населення про ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами.

09:46 15.05.2023

До уваги надавачів соціальних послуг!

Відповідно до частини 11 статті 15 Закону України «Про соціальні послуги» та постанови Кабінету Міністрів України від 27 січня 2021 р. № 99 «Про Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг» (далі – Постанова) з метою обліку надавачів, отримувачів соціальних послуг та послуг, що їм надаються, координації діяльності у системі надання соціальних послуг триває внесення інформації про надавачів соціальних послуг до Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг (далі – Реєстр).

11:14 11.05.2023

Щороку 8 травня в Україні та світі відзначають День пам’яті та примирення

Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановлено День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років.

11:57 08.05.2023