Роз’яснення Голови ОДА щодо воєнного стану

Правовий режим воєнного стану потрібен, щоб держава могла повноцінно захищатись. Для цивільних людей – обов?язково мати із собою документи, бути уважними до офіційної інформації, бути готовими за потреби допомагати військовим, поліцейським, рятувальникам.

09:54 24.02.2022

Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний: Ми на своїй землі і не здамо її! Разом до Перемоги!

Сьогодні, 24 лютого, о 5.00 збройні сили Російської Федерації розпочали інтенсивні обстріли наших підрозділів на сході, нанесли ракетно-бомбові удари по аеродромах в Борисполі, Озерному, Кульбакіному, Чугуєві, Краматорську, Чорнобаївці, а також по військових об’єктах Збройних Сил України. Водночас, агресор розпочав артилерійські обстріли території та населених пунктів України вздовж державного кордону та на межі з ТОТ АР Крим.

09:26 24.02.2022

РНБО під головуванням Володимира Зеленського ухвалила рішення про запровадження надзвичайного стану

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки і оборони України, під час якого було ухвалено рішення про запровадження надзвичайного стану на всій території України, окрім Донецької та Луганської областей, де триває Операція об’єднаних сил.

14:39 23.02.2022

СБУ посилює контрдиверсійний захист стратегічних об’єктів України

СБУ продовжує контрдиверсійні заходи для нейтралізації загроз розвідувально-підривної діяльності проти державної безпеки України. Під посиленим захистом правоохоронців – стратегічно важливі об’єкти критичної інфраструктури та місця масового перебування людей.

14:38 23.02.2022