18 червня 2022 року в с. Поличинці Махнівської територіальної громади відбувся Відкритий патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє»

Метою фестивалю-конкурсу є поширення патріотичних ідей засобами мистецтва, виявлення та підтримка талановитих учнів, студентів та молоді, сприяння становленню української та європейської ідентичності, заохочення до патріотичної творчості захисників України шляхом участі в мистецьких проєктах.

16:44 21.06.2022

Гуманітарна допомога від міжнародної організації «World Central Kitchen»

Спеціалісти Махнівської сільської ради організували доставку гуманітарного вантажу, для внутрішньо переміщених осіб, у вигляді продуктових наборів (655 шт.), серед яких: крупа, макаронні вироби, м’ясні консерви, олія, овочі та фрукти.

16:56 20.06.2022

Увага! Припинення газопостачання.

У зв'язку з виконанням робіт по поточному ремонту газопроводу з 8.00 год. 27.06.2022 р. до 16.00 год. 18.07.2022 р. буде припинено газопостачання в наступних населених пунктах: с. Махнівка, с. Мшанець, с. Марківці, с-ще Садове, с. Безіменне, с. Молотківці, с. Молодіжне, с. Чернички, с. Хліборобне.

15:58 20.06.2022

В Україні запрацював сервіс для надання та отримання допомоги

В Україні створили портал "Поряд", за допомогою якого будь-хто може просити про допомогу та надавати її без посередників. Важливою перевагою порталу є те, що там усе в одному місці, а інтерфейс простий та зрозумілий для кожного.

09:37 20.06.2022

Попередження випадків травмування!

Для попередження випадків травмування та організацій належних умов праці при проведенні польових робіт, керуючись Законом України «Про охорону праці», Управління Держпраці у Вінницькій області наголошує на необхідності створення безпечних та безаварійних умов праці у суб’єктів господарювання сільського господарства та мінімізації ризиків виникнення нещасних випадків на виробництві з дотриманням вимог безпеки при проведенні польових робіт, а саме в умовах воєнних (бойових) дій на території Вінницької області, тому роботодавцям та керівникам підприємств потрібно вжити наступні заходи:

09:38 02.06.2022