Щороку 16 лютого в Україні на державному рівні відзначатимуть нове державне свято — День єднання

Цього дня закликають підіймати національні прапори та прикріплювати до одягу синьо-жовті стрічки. Відповідно до Указу, в цей день будуть підняті Державні Прапори України на будинках і спорудах у всіх населених пунктах, о 10:00 буде виконано Державний Гімн України та проведено закордонними дипломатичними установами України в державах перебування відповідні іміджеві заходи, спрямовані на єднання та підтримку України.

12:49 16.02.2022

Санаторій «Женева» м. Трускавець інформує, що протягом 2022 року очікує на санаторно-курортне лікування громадян пільгових категорій - постраждалих учасників Революції Гідності, ветеранів - учасників АТО, осіб з інвалідністю внаслідок війни.

Санаторій «Женева» має успішний досвід в оздоровленні громадян пільгових категорій та готовий укладати тристоронні угоди в межах фінансування за рахунок та в межах коштів, визначених державними та місцевими програмами на 2022 рік.

12:15 11.02.2022

На Вінниччині вчетверте відбудеться «тиха акція» з вшанування Героїв Небесної Сотні «Ангели пам’яті»

Історію та деталі акції на пресконференції у пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації, 11 лютого 2022 року, розповіла мати Героя Небесної Сотні Максима Шимка, голова Вінницької обласної організації Всеукраїнської громадської організації «Родина Героїв Небесної Сотні» Зоя Кузьменко.

11:51 11.02.2022

Минулого тижня в регіонах України від COVID-19 вакцинували 90 тис. людей віком від 60 років, третину з них — силами мобільних бригад

Загалом, станом на 8 лютого 2022 року, в Україні лише 40,2% людей віком 60+ вакциновані хоча б однією дозою, двома дозами вакциновано 38,5%. Щоб захистити цю групу ризику від важких наслідків коронавірусної хвороби з 10 січня 2022 року до громад, в яких щеплено менше ніж 25% літніх мешканців, щоденно виїжджають мобільні бригади з вакцинації. Мобільні бригади можуть використовувати для щеплення будь-яку наявну в Україні вакцину від COVID-19 — CoronaVac, Comirnaty, Moderna або AstraZeneca. Допоможіть своїм літнім близьким та знайомим записатися на щеплення. Адреси та контакти центрів та пунктів вакцинації vaccination.covid19.gov.ua/list або за телефоном 0 800 60 20 19.

11:46 11.02.2022

Медична допомога при гострому інфаркті міокарда входить до пріоритетних послуг Програми медичних гарантій – 2022

Медична допомога при гострому інфаркті міокарда. Це означає, що людина з підозрою на інфаркт отримує усю необхідну екстрену діагностику безоплатно. І в разі підтвердження діагнозу - повний спектр медичної допомоги також безоплатно. За лікування інфаркту заплатить Національна служба здоров’я.

11:45 11.02.2022

Послуги для аграріїв на Гіді

Плануєте зайнятись сільськогосподарською діяльністю? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити. Мінцифри підготувало для вас добірку послуг для аграріїв на Гіді.

13:00 10.02.2022

«U-LEAD» проводить відбір громад на навчання з просторового планування

U-LEAD оголошує новий конкурс серед громад для участі у навчальній програмі «Кроки для команд спеціалістів» на тему «Просторове планування та управління природними ресурсами». Минулого року команди з 225 громад взяли участь в цій унікальній навчальній програмі.

09:44 10.02.2022