Аналіз регіонального ринку праці як механізм вдосконалення професійної майстерності

Програма "EU4Skills: кращі навички для сучасної України" – це спільна програма ЄС та його держав-членів Німеччини, Фінляндії, Польщі та Естонії, тривалістю 5 років (2019-2023рр.), для підтримки реформи професійно-технічної освіти в Україні.

09:32 07.12.2021

З початку року 679 осіб з інвалідністю знайшли роботу за сприяння Вінницької обласної служби зайнятості

Інтеграція людей з інвалідністю у суспільство сьогодні є однією з найактуальніших соціальних проблем. Забезпечення гідною роботою людей з інвалідністю – це один із пріоритетів у діяльності Вінницької обласної служби зайнятості.

10:31 02.12.2021

27 листопада Махнівська сільська рада запрошує жителів громади долучитися до акції пам‘яті жертв Голодомору «Запали свічку пам’яті»

Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів. У ХХ столітті українці пережили їх тричі. Наймасштабнішим за кількістю людських жертв був голодомор 1932-1933 років. Саме його нині називають геноцидом українського народу. Його жертвами в Україні стали, за різними даними, від 3,9 до 7 мільйонів людей.

16:29 25.11.2021

У жовтні 2021 року Асоціація благодійників України оголосила 15-й ювілейний Національний конкурс «Благодійна Україна»

Мета конкурсу: розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.

16:46 22.11.2021