Платіжна безпека: обережно – скімінг!

Скімінг – це такий вид шахрайства, коли шахраї копіюють інформацію з платіжної картки за допомогою спеціальних пристроїв, які встановлюють на банкомат. Надалі це дозволяє їм виготовити дублікат платіжної картки та вкрасти гроші з рахунку власника картки.

09:35 10.02.2022

«Пакунки малюка» чекають народження нових вінничан, - Сергій Борзов

Кожна українська сім’я з народженням дитини має право отримати державну допомогу - «Пакунок малюка». Це одноразова допомога у вигляді набору необхідних речей для новонародженої дитини, який його родина отримує у пологовому будинку (надається додатково до грошової допомоги на народження дитини).

09:32 10.02.2022

КІЛЬКІСТЬ ВИКЛИКІВ СЛУЖБИ «104» НА ВІННИЧЧИНІ ЗРОСЛА НА 20%. «ВІННИЦЯГАЗ» ЗАКЛИКАЄ СПОЖИВАЧІВ ДОТРИМУВАТИСЬ ВИМОГ БЕЗПЕКИ ПРИ КОРИСТУВАННІ ГАЗОМ

Минулого 2021 року кількість викликів аварійно-диспетчерської служби АТ «Вінницягаз» перевищила 18 тисяч. Це на 20% більше, ніж у 2020 році. АТ «Вінницягаз» закликає споживачів подбати про стан газових мереж, димових та вентиляційних каналів своїх будинків, щоб убезпечити себе та близьких від аварійних ситуацій та нещасних випадків.

10:18 04.02.2022

Підсумки роботи Вінницької обласної служби зайнятості за 2021 рік

Протягом 2021 року послуги Вінницької обласної служби зайнятості отримали 100,3 тисяч громадян. Із них 62,9 тисяч мали статус зареєстрованого безробітного. 25,5 тисяч безробітних громадян області за сприяння служби зайнятості знайшли роботу.

14:09 03.02.2022

Вінницька область – лідер в Україні за ухваленими Стратегіями розвитку

Вінницька область впевнено утримує лідерство в Україні за кількістю ухвалених територіальними громадами Стратегій розвитку. Крім цього, Вінниччина –  у четвірці областей, де 100% громад охоплені стратегічним плануванням. Такі дані оприлюднило Міністерство розвитку громад та територій України.

12:04 03.02.2022

31 січня відбулась презентація проєктів конкурсу Вінницької обласної Ради «Комфортні громади»

31 січня відбулась презентація проєктів конкурсу обласної Ради «Комфортні громади»: «Нове будівництво спортивного майданчика з штучним покриттям в с.Безіменне» та  «Безпечна комфортна громада. Система відеоспостереження в с.Махнівка»; які представив експертній комісії Ігор Булавський - начальник відділу землеустрою, регулювання земельних відносин, ЖКГ, благоустрою та управління комунальною власністю Махнівської сільської ради.

14:49 31.01.2022

Громадам Вінниччини передають кисневі концентратори

28 січня на позачерговій 17 сесії обласної Ради 8 скликання депутати погодили рішення про безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області у власність територіальних громад медичного обладнання.

09:56 31.01.2022