Разом із рятувальниками ДСНС України закликаємо жителів громади дотримуватися правил безпеки влітку, щоб не збільшувати невтішну статистику загибелі і травмувань

Дата: 20.06.2024 15:20

Фото без опису☝️

Вже третій рік поспіль українці живуть в умовах повномасштабного вторгнення рф та не можуть повноцінно почуватися у безпеці. Крім того, ❗️влітку на дорослих і дітей чатують ще й загрози, пов’язані з пожежонебезпечним періодом, відпочинком на водоймах.

Невтішна всеукраїнська статистика ДСНС за 6 місяців 2024 року⬇️

🔥 Пожежі: зафіксовано 34 210 пожеж, з яких понад 15 тисяч сталося у екосистемах на площі майже 12 тисячі га. Загинуло 680 людей, ще 705 — отримали травми. 751 людина врятована.

💦 Водойми: загинуло 294 людини, з них 19 — діти. Надзвичайники врятували 131, у тому числі 9 дітей.

Поряд із цим від початку року вогнеборці фіксують значне збільшення пожеж на відкритих територіях — у 2,4 рази порівняно з аналогічним періодом минулого року. Одна з основних причин загорянь — це саме людський фактор.

☝️Закликаємо громадян дотримуватися правил безпеки і своїми діями не знищувати українську родючу землю та пам’ятати, що провокування пожеж в екосистемах карається Законом.

Також закликаємо дотримуватися правил безпеки на воді.