Про обмеження перебування малолітніх та неповнолітніх дітей у вечірній та нічний час на вулицях, в розважальних закладах без супроводу батьків

Дата: 05.06.2024 16:01

МАХНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Хмільницького району Вінницької області

Рішення №69

31 травня 2024 року

Відповідно до п.б підпункту 7 ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 180-1, 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст.20-1 Закону України «Про охорону дитинства», враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини від 30.05.2024, виконавчий комітет Махнівської сільської ради ВИРІШИВ :

1. Встановити обмеження перебування малолітніх та неповнолітніх дітей у вечірній час на території Махнівської сільської територіальної громади без супроводу батьків чи законних представників :
  • з 01.05 до 01.10 (літній період)

до 9-ти років – до 21.00

до 14-ти років – до 22.00

до 18-ти років – до 23.00

• з 01.10 до 01.05 (зимовий період)

до 9-ти років – 19.00

до 14-ти років – 20.00

до 18-ти років – 22.00

1. Обмежити перебування дітей до 18-ти років у закладах сфери розвага бо закладах громадського харчування, а також в інших громадських місцях дітей без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють з 22.00 до 6.00 години.
  2. Відповідальність за перебування дітей у закладах сфери розваг або закладах громадського харчування з 22.00 до 6.00 без супроводу принаймні одного з батьків чи іншого законного представника дитини або особи, яка її супроводжує і несе за неї персональну відповідальність покласти на адміністрацію вищевказаних закладів та батьків.
  3. Зобов’язати керівників, власників, орендарів об’єктів торгівлі (магазинів, кафе,  барів, літніх майданчиків) забезпечити наявність інформаційних табличок про заборону продажу алкогольних, слабоалкогольних та тютюнових виробів особам, які не досягли 18-ти років.
  4.  Рекомендувати працівникам поліції, які обслуговують Махнівську територіальну громаду :

5.1  під час несення служби приділяти особливу увагу місцям скупчення молоді у вечірній та нічний час;

5.2    при виявлені дітей без супроводжу дорослих у вечірній та нічний час проводити дії, які передбачені чинним законодавством України;

5.3  посилити контроль за недопущенням продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім.

6. Відділу освіти, культури та спорту Махнівської сільської ради провести профілактичну роботу в навчальних закладах Махнівської ОТГ з батьками щодо виконання даного рішення та попередити про особисту відповідальність згідно чинного законодавства (ст.184 КУпАП).

7. Контроль за виконанням рішення покласти на Махнівського сільського голову Кузьмінського П.В.

Сільський голова                                                     Павло КУЗЬМІНСЬКИЙ