ОПРИЛЮДНЕНО проєкт ПЛАНУ ЗАХОДІВ на 2024-2027роки з реалізації Стратегії розвитку Махнівської сільської територіальної громади до 2027року та КАТАЛОГ технічних завдань на проєкти місцевого розвитку

Дата: 06.12.2023 14:48

В основу Плану заходів на 2024-2027роки з реалізації Стратегії розвитку Махнівської сільської територіальної громади до 2027 року (далі – План заходів) закладені проєктні ідеї, які відібрані під час засідання 25жовтня 2023 року, доопрацьовані членами Робочої групи на основі пропозицій, що надійшли від представників підприємств, установ та організацій Махнівської сільської територіальної громади та узгоджені на засіданні Робочої групи. Збір ідей проєктів було оголошено на офіційній сторінці Махнівської сільської ради з 28.09.2023року тривав він по 23.10.2023року.

Громадське обговорення  проєкту  триватиме  з 06 грудня 2023 року по 20 грудня 2023 року (включно). Ознайомитись з проєктом  можна ось ТУТ