Щиро вітаємо усіх християн, які святкують найбільше релігійне свято - Воскресіння Господнє!

Дата: 14.04.2023 09:38

Це вже другий Великдень, який ми відзначаємо в умовах повномасштабної війни. За цей час весь світ побачив приклад стійкості та звитяги української нації. Героїзму української армії. Невтомності українських волонтерів.

Багато наших Захисників зустрічають свято на передовій, завдяки їхній самовідданості, ми маємо змогу у тиші зустріти Великодні дні. Вклоняємось Героям за їх мужність, незламність, міць та силу, які вони проявляють, наближаючи перемогу. Кожного дня весь український народ підносить свої молитви до Всевишнього за наших мужніх воїнів. Нехай Господь Бог оберігає Вас, дарує силу та зміцнює дух.

Молимося за тих Захисників, хто героїчно поклав своє життя за Батьківщину.

Пам’ятаймо, Ісус переміг смерть і дарував нам надію на вічне життя, на перемогу добра над злом. І наші надії справдяться.

Від імені виконавчого комітету Махнівської сільської ради та депутатського корпусу бажає кожній родині, кожному мешканцю нашої територіальної громади Божої благодаті та швидкої перемоги.

Зі святом Христового Воскресіння! Христос Воскрес!