“Презентація Проєкту “Школа сімейного фермерства для ветеранів та ветеранок”

Дата: 20.12.2022 11:08

Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України запрошує прийняти участь в інформаційному вебінарі “Презентація Проєкту “Школа сімейного фермерства для ветеранів та ветеранок”

22.12.22 року

початок об 11.00 год

Ветерани,  зацікавлені  вести  фермерське  господарство, сільські громади,  сільськогосподарські консультанти, представники органів влади та місцевого самоврядування, науково-освітні  заклади, представники ЗМІ.

Метою проекту є збільшення можливостей для працевлаштування ветеранів та ветеранок війни, які відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» мають право на першочергове отримання земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, ведення особистого селянського господарства, садівництва і городництва. Такі ділянки, на наш погляд, могли б стати основою сімейного фермерства, сприяти соціалізації ветеранів, вирішенню їх соціально-економічних проблем. Нажаль, зараз ми спостерігаємо, що більшість виділених ділянок ветеранами продається через недостатність ресурсів, навичок фермерства.

Як долучитися? Зареєструватися для участі у вебінарі можна за посиланням.

Зареєстровані учасники отримають посилання на підключення до вебінару.