5 грудня в Україні та світі відзначають Міжнародний день волонтера

Дата: 05.12.2022 09:34

У цей складний час, коли наша країна охоплена війною, допомога з боку волонтерів – дуже відчутна кожного дня, як для військових, так і звичайних людей.

Махнівська громада щиро дякує тим, хто незалежно від віку, статі, професії та свого соціального статусу за покликом душі та серця присвятив себе волонтерству. Бо волонтерство - це не лише збір коштів чи речей, це в першу чергу життєва позиція.

Махнівська сільська рада висловлюю щиру вдячність усім, хто знайшов у собі силу, відвагу та доброту здійснювати добрі справи, за бажання приносити користь суспільству, за чуйність і незламну віру у свій народ.

Ви зуміли створити ефективну систему допомоги українській армії, нашим бійцям, а також переселенцям, які змушені були покинути свій дім. Бажаємо вам міцного здоров’я, наснаги, оптимізму і віри у надзвичайну важливість вашої справи. Саме так – ми наближаємо перемогу у війні.

Слава Україні!