21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2022 09:57

Мільйони українців вшановують ідеали свободи, демократії, патріотизму й мужності своїх громадян.

День гідності та Свободи – одне зі знакових державних свят у новітній історії України. Воно присвячене двом революціям в Україні – Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Щороку День Гідності та Свободи українці відзначають 21 листопада – в річницю початку Євромайдану.  Метою запровадження пам’ятної дати стало утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття. Цього дня вшановується патріотизм і мужність громадян, які восени 2004-го та в листопаді 2013 – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору.

Наразі Україна живе в умовах повномасштабного вторгнення Росії, яка під прикриттям міфічних «демілітаризації та денацифікації» прагне позбавити українців свободи та права самим обирати своє майбутнє, змусивши повернутися до колоніального минулого, від якого наша країна відмовилася. Українці ж продемонстрували незламність і прагнення жити у НЕЗАЛЕЖНІЙ та ВІЛЬНІЙ країні у двох революціях і доводять його зараз.

Ми все подолаємо. Пересилимо. Переживемо. Переможемо!