Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць у селах Махнівської територіальної громади

Дата: 15.11.2022 12:46

У зв’язку з  повномасштабним вторгненням російської федерації  в Україну постало питання щодо перейменування вулиць, пов’язаних з країною-агресором, виконавчий комітет Махнівської сільської ради інформує про початок проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць у селах Махнівської територіальної громади з метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій та запрошує усіх бажаючих долучитись до обговорення зазначеного питання.

Робочою групою з питань дерусифікації назв вулиць у селах Махнівської територіальної громади, створеною на виконання розпорядження сільського голови від 14.11.2022 № 100, визначено перелік вулиць, які підлягають перейменуванню, серед яких:

Стара назва вулиці

Вул.Першотравнева

Село Молодіжне

Вул.Першотравнева

Організатор громадського обговорення - виконавчий комітет Махнівської сільської  ради.

Громадське обговорення проводиться відповідно до законів України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичними особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

Зауваження та пропозиції (з відповідним обґрунтуванням) подаються у письмовій формі або надсилаються електронною поштою із зазначенням найменування (юр. особи), прізвища, імені, по батькові (фіз. особи) та адреси протягом 1 місяця, тобто до 15 грудня включно, на поштову адресу: 22133, вул. Нікольського, буд. 15, с. Махнівка, Хмільницький район Вінницька область, або на електронну пошту - mahnivka.sr@ukr.net

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Консультації з питання, що винесено на громадське обговорення можна отримати в Махнівській сільській раді за адресою: 22133, вул. Нікольського, буд. 15, с.Махнівка, Хмільницький район, Вінницька область; телефон: (04342) 3 20 68, 0989870702, 0968074707.

Результати громадського обговорення будуть оприлюдненні на офіційному сайті Махнівської сільської ради за посиланням https://mahnivska-gromada.gov.ua  протягом 5 днів після проведення громадських слухань.