ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ!

Дата: 01.10.2022 18:29

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня працівників освіти!
     Кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує, разом з тим відповідає за самого себе, свою професійну підготовку, своє право носити таке високе й почесне звання.
     В умовах суперечливого сьогодення все це здається непросто. Та радує те, що, незважаючи ні на що, свій обов’язок Ви виконуєте гідно, завжди були і залишаєтесь головним наставником у всебічному житті дитини.
     Низький уклін Вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, за любов до обраної справи та самовідданість.
     Бажаємо Вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних та мирних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради  рідного краю та незалежної України!

З повагою,
Сільський голова  Павло КУЗЬМІНСЬКИЙ та виконавчий комітет Махнівської сільської ради