28 липня 2022 року Україна вперше відзначає ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

Дата: 28.07.2022 15:36

Нове свято покликане нагадувати всім, що історія України – це не 30 років незалежності й навіть не 100 років, якби ми починали відлік від Української Народної Республіки, яка постала в 1917 році.  У День Державності ми вшановуємо всі етапи українського державотворення – від Русі до сьогодення, і всіх, хто доклав зусиль, щоб Україна існувала як незалежна, демократична держава.

28 липня обрано невипадково, адже у цей день українці вшановують пам'ять видатного державотворця, святого рівноапостольного князя Київського Володимира Великого, який охрестив Русь-Україну.

З нагоди державного свята Махнівський сільський голова Павло Кузьмінський, керівники виконавчих органів та старости старостинський округів здійснили урочисте покладання квітів в с. Махнівка та інших населених пунктах до памятників, памятних знаків та місць поховань учасників АТО.