Конкурс Вінницької обласної ради #Комфортні_громади_2022 завершено

Дата: 23.02.2022 13:02

Для участі в першому етапі конкурсу було подано 173 проєкти, з яких жителі громад шляхом голосування відібрали 141 проєкт. Ці проєкти надійшли до обласної ради, де пройшли аналіз на відповідність технічним вимогам та комплектність. Тож на наступний етап пройшло 126 проєктів. Експертна Рада визначила 88 проєктів-переможців, які будуть реалізовані за співфінансування з обласного бюджету на загальну суму - 104,5 млн грн .

Найпопулярніший в цьому році напрям, за яким були подані проєкти громад – «Сучасна громада» з 88 проєктів-переможців 55 подано саме за цим напрямом. За напрямом «Безпечна та доступна громада» перемогли 19 проєктів, за напрямом «Здоров’я жителів громади» - 8, а за напрямом «Спроможна громада» - 6.