Міграційна служба Вінниччини: цьогоріч кількість громадян, які звернулись для оформлення закордонних паспортів, менша ніж у минулі роки

Дата: 16.02.2022 16:54

Останнім часом через напругу в інформаційному просторі, з’явився міф, начебто громадяни почали масово звертатися до підрозділів ДМС для оформлення паспортів для виїзду за кордон.

Враховуючи вищесказане, повідомляємо наступне: минулорічне зменшення оформлення паспортних документів для виїзду за кордон  було викликане обмеженням через COVID-19.

Для порівняння: у 2019 році з 1 січня по 16 лютого було оформлено 16274 паспортів для виїзду за кордон; за аналогічний період у 2020 році було оформлено 11162; у 2021 році оформлено 4421, а на сьогоднішній день оформлено 6214 паспортів.

Цей аналіз свідчить, що сьогодні кількість громадян, які звертаються щодо оформлення паспортних документів для виїзду закордон навіть менша ніж у минулі роки.

Державна Міграційна Служба веде щоденну кропітку роботу задля якісного та своєчасного оформлення паспортних документів.

Нагадуємо, що оформити паспорт громадянина України та паспорт громадянина України для виїзду за кордон можна оформити у будь-якому підрозділі Міграційної служби за місцем звернення.

Порядок обслуговування громадян здійснюється із обов’язковим додержанням обмежувальних протиепідемічних заходів