Дата: 26.11.2021 09:39

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Замовник : Відділ землеустрою, регулювання земельних відносин, ЖКХ, благоустрою та управління комунальною власністю, код ЄДРПОУ 44077093, розташований за адресою 22133, Вінницька обл., с.Махнівка, вул. Нікольського, 15.

2. Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-08-013869-b

3. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Нове будівництво спортивного майданчика з штучним покриттям по вул. Миру 32 с. Безіменне Хмільницького району Вінницької області (ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівель)

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

4.1. Мета використання: зацікавити відвідувачів різних вікових категорій спортивними іграми, прививати культуру активного та здорового відпочинку. Детальний опис технічних та якісних характеристик предмета закупівлі визначений у Додатку 3 до тендерної документації.

4.2. Кількість закупівлі: Нове будівництво спортивного майданчика з штучним покриттям по вул. Миру 32 с. Безіменне Хмільницького району Вінницької області – 1 робота.

4.3. Термін виконання: з моменту укладання договору до 31.12.2022р.

4.4. Учасник при виконанні робіт передбачає необхідні заходи із захисту довкілля: здійснює діяльність з додержанням вимог екологічної безпеки, правил, нормативів, стандартів що регулюють діяльність учасника в сфері охорони довкілля від забруднення та інших шкідливих впливів.

4.5. Якість виконання робіт повинна відповідати вимогам законодавства України та інших діючих в Україні нормативно-правових актів щодо якості аналогічних або подібних робіт.

5. Обґрунтування розміру бюджетного призначення Місцевий  бюджет за КЕКВ 3132  на 2021-2022 роки.

6. Очікувана вартість предмета закупівлі: 1817946,00 грн. з ПДВ.

7. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: розрахунок вартості предмета закупівлі здійснено на підставі кошторисної документації визначеної з урахуванням ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»