Створення безбар’єрного простору в громаді

В с. Махнівка та старостинських округах для осіб з інвалідністю створюються можливості безбар’єрного пересування та вільного доступу нарівні з іншими до об’єктів фізичного оточення,а саме;

В приміщенні сільської ради за адресою с.Махнівка, вул. Нікольського 15, де відбувається особистий прийом громадян, в т.ч.  осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп, встановлено пандус та перила для доступного отримання адміністративних послуг та консультацій. Такі ж пандуси встановлено в інших будівлях загального користування ( у закладах медицини, аптеках, магазинах).

Елементами доступності для осіб з інвалідністю та інших            маломобільних груп населення є також наступні факти:

В амбулаторії загальної медико-санітарної сімейної медицини встановлено ліфт-підйомник для транспортування осіб з інвалідністю на верхні поверхи будівлі. Лікувальний заклад с.Махнівки  забезпечений табличками шрифтом Брайля для доступності користувачів з порушеннями зору. Встановлено зовнішні та внутрішні тактильні таблички для орієнтування в просторі та послугах, функціонує зовнішня кнопка виклику персоналу, нанесено тактильні смуги для  маркування сходів та поручнів.