Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях

Дата: 10.07.2024 15:39

Фото без описуФото без опису   Захищаючи Україну від російських агресорів, 09 липня 2024 року від отриманного поранення на Вовчанському напрямку Херсонської області, помер старший сержант Добровольський Андрій Георгійович.

Ми схиляємо голови в скорботі і віддаємо шану Андрію Георгійовичу, який став справжнім героєм. Його відданість, мужність та жертовність заслуговують на нашу безмежну подяку. Він став прикладом вірності і самопожертви, символом справжнього українського патріотизму.

Свої щирі співчуття висловлюємо родині, близьким і рідним Андрія. Це непоправне горе важко пережити, і ми спільно з вами переживаємо цей тяжкий момент. Нехай він знайде вічний спокій у Царстві Небесному, а пам'ять про нього залишиться живою серед нас.