Каталог надавачів дорадчих та консультаційних послуг у сироварінні

Дата: 28.06.2024 11:47

Департамент агропромислового розвитку Вінницької обласної військової адміністрації повідомляє.

Всеукраїнська громадська організація «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» (НАСДСУ) за підтримки Швейцарії в межах швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» розробила Каталог надавачів дорадчих та консультаційних послуг у сироварінні.

Видання містить інформацію про основних надавачів дорадчих та консультаційних послуг у сироварінні: демонстраційні сироварні, школи сироваріння, навчальні центри з виробництва, розвитку торгівлі та просування молочної продукції.

Ознайомитися з електронною версією Каталогу можна за посиланням: https://rada.info/upload/users_files/35443553/4859e419102ec94288231b1fc4365573.pdf

19 червня 2024 року відбулася презентація Каталогу за участю розробників та підприємств, що внесені до нього.

Також, НАСДСУ запрошує до співпраці з метою доповнення Каталогу надавачів дорадчих та консультаційних послуг у сироварінні, що сприятиме розвитку в Україні молочного виробництва та диверсифікації переробки молочної сировини.

На зображенні може бути: текст