З Днем Конституції України!

Дата: 27.06.2024 16:25

Шановні жителі Махнівської громади!

Від щирого серця вітамо Вас з Днем Конституції України!

Сьогодні - 28 років із дня прийняття Основного Закону нашої країни. Головні принципи, закладені в головний документ держави - суверенність, незалежність, права та свободи людини, демократія - це те, за що воюють наші захисники та захисниці. Бо це цінності нашого життя! Захищати рідну землю, свою державу - це конституційний обов'язок кожного з нас. Пам'ятаючи про нього, виконуючи його, переможемо ворога! Так має бути! Тільки так! Спільним зусиллям ми відбудуємо нашу країну, зробимо її ще сильнішою, демократичнішою та процвітаючою.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, мудрих рішень, успіхів у роботі на благо всієї України!