Махнівська громада
Вінницька область, Хмільницький район

Про скликання 39-ї  чергової сесії 8 скликання  Махнівської сільської ради

Дата: 26.06.2024 08:35
Кількість переглядів: 62

 

Фото без опису

У К Р А І Н А

МАХНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ХМІЛЬНИЦЬКОГО  РАЙОНУ  ВІННИЦЬКОІ  ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

14 червня  2024  року №84

 

Про скликання 39-ї  чергової сесії 8 скликання  Махнівської сільської ради

 

                       Відповідно до п. 8 ч. 4 ст. 42, ч. 10 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи Махнівської сільської ради, затвердженого рішенням ради від 30.11.2020 № 14 21-01-08, розпоряджаюсь:

1. Скликати 39  чергову сесію Махнівської сільської ради 8-го скликання на 27 червня 2024 року о 12.00 годині.

2.Засідання  сесії провести в приміщенні школи(актовий зал) с. Махнівка за адресою: вул. Шкільна,3.

3. Включити до порядку денного  39 сесії сільської ради  наступні питання:

1..Про виконання Програми соціально-економічного розвитку Махнівської сільської ради за І квартал 2024 року. /інформує начальник відділу економіки та бухобліку-головний бухгалтер Махнівської сільської ради Андрійчук Р.І./

2.Про розгляд звіту про виконання бюджету Махнівської сільської територіальної громади за І квартал  2024 року. /інформує  начальник фінансового  відділу Махнівської сільської ради Богданчук С.В.

3.  Про внесення змін до Програми                       «Розвиток та підтримка комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги»  Махнівської сільської ради на 2022-2024 роки»./інформує начальник відділу соціального захисту населення та  здоровя здоровя Махнівської сільської ради Дзема О.І./

4.Про внесення змін до Програми «Соціальний захист населення Махнівської сільської ради на 2022-2024  роки». »./інформує начальник відділу соціального захисту населення та  здоровя здоровя Махнівської сільської ради Дзема О.І./

5.Про внесення змін до Програми «Підтримки учасників бойових дій, ветеранів війни та членів їх сімей, членів сімей загиблих/померлих ветеранів війни, Захисників та Захисниць України на 2024-2026 роки» »./інформує начальник відділу соціального захисту населення та охорони здоровя  Махнівської сільської ради Дзема О.І./

6.Про внесення змін до Програми«Благоустрій населених пунктів та ведення житлово-комунального господарства Махнівської сільської територіальної громади

у 2022-2024 роках». ./інформує начальник відділу землеустрою, регулювання земельних відносин, житлово-комунального господарства, благоустрою та управління комунальною власністю  Махнівської сільської ради Булавський І.О./

7.Про внесення змін  до Програми «Комплексна оборонно-правоохоронна програма Махнівської сільської територіальної громади на 2022-2025 роки». /інформує  начальник фінансового  відділу Махнівської сільської ради Богданчук С.В.

8.Про внесення змін до програми «Спорт для всіх» Махнівської сільської ради ./ інформує начальник відділу освіти, культури та спорту Махнівської сільської ради  Поліщук І.Ю./.

9,Про внесення змін до Програми  «Шкільний автобус» на   2023 – 2025 роки. Інформує начальник відділу освіти, культури та спорту Махнівської сільської ради  Поліщук І.Ю./.

10.Про внесення змін до Програми «Організація харчування учнів загально-освітніх навчальних закладів Махнівської сільської ради на 2022-2024 роки» ./ інформує начальник відділу освіти, культури та спорту Махнівської сільської ради  Поліщук І.Ю./.

11.Про внесення змін до Програми «Розвиток місцевого самоврядування територіальної громади Махнівської сільської ради на 2022-2024 роки». /інформує начальник відділу економіки та бухобліку-головний бухгалтер Махнівської сільської ради Андрійчук Р.І./

12.Про передачу трансфертів. /інформує  начальник фінансового  відділу Махнівської сільської ради Богданчук С.В.

13. Про внесення змін до рішення 35 сесії 8 скликання  Махнівської сільської ради від 21.12.2023 року №25-35-08 «Про бюджет Махнівської  сільської територіальної громади на 2024 рік. /інформує  начальник фінансового  відділу Махнівської сільської ради Богданчук С.В.

14..Про внесення змін до структури  та штатного розпису Махніського закладу дошкільної освіти «Ромашка» »./ інформує.начальник відділу освіти, культури та спорту Махнівської сільської ради  Поліщук І.Ю./.2

15.Про внесення змін до структури  КУ «Центр надання соціальних послуг» Махнівської сільської ради»./інформує начальник відділу соціального захисту населення та  здоровя здоровя Махнівської сільської ради Дзема О.І.

16. « Про внесення змін до рішення Махнівської сільської ради  від 02 липня 2021 року № 08-10-08 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Махнівської сільської ради./інформує головний спеціаліст фінансового відділу Махнівської сільської ради Байбак О.Е./

17. Про передачу матеріальних цінностей Комунальному опорному закладу «Махнівський ліцей»./ інформує.начальник відділу освіти, культури та спорту Махнівської сільської ради  Поліщук І.Ю./.

18. Про передачу матеріальних цінностей Комунальному закладу «Вовчинецька гімназія» та  Комунальному опорному закладу «Махнівський ліцей». інформує.начальник відділу освіти, культури та спорту Махнівської сільської ради  Поліщук І.Ю./.

19.Про передачу матеріальних цінностей Махнівській сільській раді»./інформує начальник відділу соціального захисту населення та  здоровя здоровя Махнівської сільської ради Дзема О.І./

20. Про внесення змін до рішення  35 сесії 8 скликання Махнівської сільської ради від 21.12.2023 р. №31-35-08 та затвердження  аперсонального  складу виконавчого комітету  Махнівської сільської ради в новому складі./інформує секретар ради Маліванчук Н.Д./.

21.Про перейменування вулиці в селі Вовчинець./інформує староста Вовчинецького старостинського округу Токова Л.М./

22.Про внесення змін до структури та штатного розпису Махнівської сільської ради/./інформує начальник відділу організаційно-правової та кадрової роботи Грошовенко О.І./ 

23.Про внесення змін до Положення про порядок оплати та надання пільг по платі за авчання в КЗ «Махнівська дитяча музична школа». Інформує начальник відділу освіти, культури та спорту Махнівської сільської ради  Поліщук І.Ю./.

24.Про затвердження Стратегій розвитку закладів загальної середньої освіти Махнівської сільської ради/Інформує начальник відділу освіти, культури та спорту Махнівської сільської ради  Поліщук І.Ю./

25.Про надання дозволу на списання майна Інформує начальник відділу освіти, культури та спорту Махнівської сільської ради  Поліщук І.Ю./                                                                                                           

26.Про земельні питання. /завідувач сектором відділу відділу відділу землеустрою, регулювання земельних відносин, житлово-комунального господарства, благоустрою та управління комунальною власністю  Махнівської сільської ради Лясківський В.Я./:

- Про надання дозволів за 11 заявами громадян щодо виготовлення проектів відведення земельної ділянки для городництва в межах населених пунктів та із земель запасу поза межами.

- Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (присадибні ділянки) та передачу їх у власність громадянам(35 звернень) відповідно до діючих норм земельного законодавства.

- Про відмову учасникам бойових дій та наявність у них першочергового права у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства(звернення Боровічука Володимира Володимировича, Кираківського Олександра Валентиновича, Дашкевич Віктора Вікторовича, Криворучка Євгенія Євгенійовича, Лебеденка Євгенія  Миколайовича, Янчук Світлани Григорівни, Овчар Анатолія Івановича, Логова Володимира Павловича, Мосьондза Сергія  Віталійовича, Акименка Олександра Володимировича, Чевжика Дмитра Івановича).

- Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для городництва та передачу їх в оренду(1 звернення).

- Про включення до переліку земельних ділянок комунальної власності водного фонду для формування лоту для проведення земельних торгів у формі електронного аукціону продажу права оренди, земельну ділянку орієнтовною площею 1 га за межами с. Хліборобне та земельну ділянку орієнтовною площею 13 га за межами с.Вовчинець на які надається  дозвіл для виготовлення матеріалів землевпорядної документації.

- Про затвердження СФГ «Оберіг» та СФГ «Стас» технічної документації  із землеустрою, щодо поділу земельної ділянки при переході права власності на частину майна(господарські будівлі та споруди), що розташоване на даній ділянці за межами с.Юрівка.

- Про затвердження гр. Бортняк Любові Валентинівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража площею 0,0045 га та передачу її у власність, як власнику нерухомого майна(будівля гаража) на земельній ділянці.

-  Про затвердження Вінницькому обласному комунальному лісогосподарському підприємству «Віноблагроліс» технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), які є в постійному користуванні для ведення лісового господарства та пов’язаних з ним послуг і які знаходяться на території Махнівської ТГ.

- Про затвердження ПрАТ «Зернопродукт МХП»  проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду загальною площею 4,9476 га  для іншого  сільськогосподарського(господарські двори) призначення за межами с. Молотківці.

- Про надання дозволу  ТОВ «Юкрейн Тауер Компані» на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в оренду площею 0,0100 га, для розміщення обладнання стільникового зв’язку ПрАТ «Київстар» що розташована в с. Безіменне.

- Про укладання на новий строк договору оренди на земельні ділянки (частки-паї) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 16,4491 га з СФГ «Ніка-Д» за наявності у останнього переважного права на укладання договору оренди землі на новий строк.

- Про надання СТОВ «Мрія» в оренду земельних ділянок загальною площею 9,7019 га для веденні товарного сільськогосподарського виробництва(господарські двори) та укладання договору оренди.

- Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для рибогосподарських потреб за межами с. Юрівка, умов продажу даної ділянки водного фонду площею 4,50 га для набуття права оренди якої пропонується здійснити на конкурентних засадах(на земельних торгах) у формі аукціону.

- Про надання дозволу Боровійчук Наталії Іванівні на розробку проекту відведення земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби орієнтовною площею 1га., в селі Юрівка по вул.Здітовецького.

- Про укладання на новий строк договору оренди з ФГ «Агропродукт-П» на земельні ділянки для ведення фермерського  господарства загальною площею 33,4596 га, що розташовані за межами с. Тернівка за наявності переважного права на укладання договору оренди землі на новий строк.

- Про затвердження Лукашенку Ігору Володимировичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості, частка-пай) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та винести межі ділянки в натуру.

- Про надання дозволів( 3 звернення) на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, що перебуває у власності відповідно рішення по Декрету Кабінету Міністрів України 1992 року для виділення її з масиву раніше проінвентаризованої ділянки.

- Про укладання додаткових угод до договорів оренди з ТОВ «Астеліт» на земельні ділянки для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд електронних комунікацій,

- Про передачу в оренду та укладання договору оренди з ТОВ «Деко-Компані» на земельну ділянку з кадастровим номером 0521483200:06:010:0086 площею 3,0787 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

- Про виділення земельної ділянки, для встановлення пам’ятної відзнаки учасникам ліквідації аварії на ЧАЄС. 

27.Про надання відпустки сільському голові/інформує начальник віддлу організаційно правової та кадрової роботи Махнівської сільської ради Грошовенко О.І./

4.Відповідно до затвердженого Регламенту Махнівської сільської ради, положення про депутатські комісії, провести засідання відповідних депутатських комісій.

5.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

Сільський голова                                                 Павло КУЗЬМІНСЬКИЙ

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь