З грудня цього року пенсіонери з числа ВПО, які отримують пенсійні виплати через АТ «Ощадбанк», можуть пройти ідентифікацію за допомогою відеозвʼязку.

Дата: 21.12.2023 16:43

• Для цього потрібно зайти на вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua та заповнити заяву. Як це зробити, ми показали в мультфільмі.

! Якщо Ви не можете подати заяву через портал, зробіть це через Контакт- центр Пенсійного фонду України.

• Для цього зателефонуйте за номером: 0800 503 753 або (044) 281 08 70, (044) 281 08 71.
  •  Після з’єднання, із переліку запропонованих питань оберіть «Питання щодо виплати пенсій та ідентифікації», після цього натисніть цифру 3 (три) на клавіатурі телефону.

Більше інформації - https://www.vplyv.org.ua/archives/8149

Цей мультфільм створений ГО “Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ” за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та британської допомоги (UK aid) від Уряду Великої Британії. Будь-які думки, висловлені в цьому мультфільмі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів та Уряду Великої Британії.