В ДАР розпочалася подача заявок на включення в перелік верифікованих експортерів агропродукції

Дата: 14.12.2023 14:45

Для включення в перелік верифікованих експортерів, підприємець повинен:

1 - зареєструватись в ДАР, якщо він там ще не зареєстрований.
2 - отримати лист-підтвердження від банку щодо успішної експортної операції.

3 - подати заявку в ДАР, де вказати код платника ПДВ та додати сканкопію листа від банку.

Рішення про включення в перелік експортерів приймається протягом 3 робочих днів після подачі заявки.

Нагадаємо, Уряд схвалив постанову «Про реалізацію експериментального проєкту з верифікації суб’єктів агропромислового комплексу в умовах воєнного стану». Згідно з документом, буде сформований перелік верифікованих суб’єктів агропромислового комплексу, які здійснюють експорт товарів, зокрема зернових, олійних і продуктів переробки.