Доступні можливості стимулювання експорту для українського бізнесу

Дата: 13.10.2023 11:50

Для стимулювання та зміцнення економіки під час війни, а також підтримки експортної діяльності підприємців громад АБ "УКРГАЗБАНК" пропонує скористатися програмами портфельного страхування та передекспортного кредитування.

Особливості програми кредитування:

- можливість комбінувати фінансування у співпраці з ЕКА з продуктами, передбаченими програмою «Доступні кредити 5-7-9%»;

- знижена комісія за обслуговування позичкового рахунку в частині страхового тарифу до 0,6% від суми кредиту для кредитів строком до 12 місяців. Комісія застосовується у період дії воєнного стану та впродовж 60 (шістдесяти) днів після його припинення чи скасування незалежно від строку кредиту.

Переваги для експортерів:

- полегшує вихід на нові ринки та дозволяє безпечно працювати з новими партнерами;

- захищає бізнес від неплатежів, якщо імпортер не виконає свої зобов'язання;

- дозволяє здійснювати продаж товарів, надання послуг чи виконання робіт на умовах відстрочки та/або розстрочки;

- у рамках розгляду заяви на страхування банк здійснює перевірку контракту.

Контактна особа: Григор'єва Людмила - начальник управління малого та середнього бізнесу Вінницької обласної дирекції АБ «УКРГАЗБАНК»

моб.: +380 98 0156 777, роб. +38 0432 50 91 81;

e-mail: Lhryhorieva@ukrgasbank.com