Збір ідей проєктів для розроблення ПЛАНУ ЗАХОДІВ на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Махнівської сільської територіальної громади до 2027року

Дата: 02.10.2023 10:13

ЗАПРОШУЄМО УСІХ ЗАЦІКАВЛЕНИХ ЗАПРОПОНУВАТИ ІДЕЮ ПРОЄКТУ.

Ідеї проєктів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано Робочою групою по розробці, реалізації та внесенню змін до Стратегії розвитку Махнівської сільської територіальної громади до 2027 року.

За результатами відбору,  кращі проєктні пропозиції увійдуть до Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Махнівської сільської територіальної громади до 2027 року  та будуть профінансовані у 2024-2027 роках. Це сприятиме  кращому розвитку громади та дасть можливість подальшої участі в різних Програмах та конкурсах, сприятиме залученню інвестицій до соціально-економічного розвитку громади.

Ідеї проєктів обов’язково мають відповідатиСТАТЕГІЧНИМ ЦІЛЯМ СТРАТЕГІЇ (додаток 1)  та наступним критеріям:

- Проєктні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди;

- Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа;

- Термін реалізації проєкту – не більше 4 років (2024-2027 роки);

- Проєктна ідея повинна стосуватися лише одного із завдань Стратегії;

- Подібний проєкт ще не реалізовувався на відповідній території;

Збір проєктних ідей буде проводитись до 23 жовтня 2023 року включно!!!

Заповнену форму проєктної пропозиції (додаток2)  надсилайте на  e-mail[mahnivka.sr@ukr.net]  у темі листа зазначайте ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ ДО ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ. Також можна приносити роздруковані проєктні ідеї у Махнівську сільську раду до відділу бухгалтерського обліку та економіки та надавати старостам старостинських  округів.

Проєктні пропозиції, які будуть надіслані пізніше встановленого строку чи не відповідатимуть встановленій формі, розглядатися не будуть.