Повідомлення RASFF стосовно виявлення кадмію в авокадо з Перу, що експортувалось з Польщі

Дата: 14.08.2023 15:11

Хмільницьке районне управління Головного управлінння Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 04.08.2023 р. №2023.4661-fup3 стосовно виявлення кадмію в авокадо з Перу (виробник: Agro San Jacinto S.A.C.), що експортувалось з Польщі (оптовик: RK-Impex.PL SP.ZOO, Przemysl) до України (отримувач: ТОВ «Вподобайка», площа Десятого Квітня 1, к. 52, м. Одеса, 65009).